Logitech x-540 i dźwiękówka - jaka?

Kupiłem sobie właśnie głośniki Logitech X-540 (dobry wybór za 230 zł?). Na razie będę jechał na zintegrowanej dźwiękówce na płycie w podpisie ale za czas jakiś może pomyślałbym nad przejściem na jakaś normalna (kolejne pytanie - czy poczuję różnicę?) tylko co wybrać? Nie mam zamiaru wydać fortuny bo nie jestem jakimś maniakiem. Chodzi o domowy użytek czyli filmy, gry, muzyka czasem zrobi się jakąś imprezkę gdzie przydaje się ładne granie ;]. Jeśli to pomoże to głównie słucham rock’a, metalu itp. Czy np. ta ta karta była by odpowiednia do tych głośniczków i takiego użytku? Nie jest droga a będę w stanie wydać właśnie jakieś 70-80 zł z dostawą. W grę wchodzi raczej allegro chyba że znajdziecie coś np. w pc-tech’u lub komputroniku które są w Radomiu.

Witam.

Ja posiadam głosniki Logitech z-2300THX 200W RMS i karte dzwiękową Creative SoundBlaster Live! i dzwięk jest super.

kara którą podałeś jest dobra, napewno usłyszysz różnice w dzwięku. Polecam karty Creative.

Creative Sound blaster Audigy SE jest dobra i tania, możesz kupować.

Ja też sobie zamierzam kupić kartę ale do 200 zł. Też mam te głośniki i jestem z nich zadowolony, ale usłyszałem że na zintegrowanej kaleczą wszystkie głośniki.

No jak do 7-8 dyszek to nie ma za bardzo w czym wybierać tylko pozostaje SB Audigy SE, no chyba, że wyrwiesz nówkę/używkę Xtreme Music za 130zł :slight_smile:

ok dzięki wszystkim ;] wezmę raczej ta SB Audigy SE.

a różnica jest duża w porównaniu do zintegowanej?

Na zwykłych głośnikach aż takiej dużej róznicy nie ma, ale na tych Logitechach usłyszysz róznice.