Logitech x-540 tylne głośniki grają ciszej

Witam dostałem takie głośniki na urodziny i podłączyłem do kompa (mam kartę realtek hd audio) i zauważyłem że dwa tylnie chodzą ciszej czy to wina karty??

I jeszcze jedno czy jak kupię taką kartę dźwiękową to będzie wszystko Ok??http://allegro.pl/sound-blaster-creative-x-fii-surround-5-1-usb-fvat-i1244384581.html

andrzej8 , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Dwa tylne chodzą ciszej bo:

a) w grach akurat nic nie dzieje się za Tobą a to co się dzieje jest tłem (w życiu jak ktoś stoi za Tobą i rozmawia w odległości 1m to też słyszysz go ciszej niż kogoś przed sobą bo tak ludzki słuch jest zbudowany i ukierunkowany)

b) w muzyce bo po uruchomieniu opcji Wypełnianie Głośnika tylne głośniki też raczej robią za tło do bardzo delikatnych sopranów

c) w filmach bo akurat nic się nie dzieje za Tobą a to co się dzieje jest tłem, chociaż jak w filmie by coś za Tobą zdrowo pierdo****o to byś usłyszał - gwarantuje :wink:

Na moje nie dzieje się nic złego - tez mam 5.1 i jest to w pełni normalne. Weź poprawkę że cześć gier nie jest przystosowanych do 5.1 i jest ono wymuszane przez opcję Wypełnianie Głośnika, a muzyka i filmy na divX są najczęściej w stereo i działa to na tej samej zasadzie - wymuszenie 5.1.