Logitech x-540 vs Genius SW-HF5.1 5000


(Daniello Daniel) #1

To co w temacie, które głośniki są lepsze ?


(Marcin0392) #2

Wybrał bym Logitecha.


(Demoniqs1616) #3

Jeśli masz taką możliwość to najlepiej przejdź się do jakiegoś sklepu, posłuchaj ich i sam wybierz. Możesz poczytac różne testy tych głośników i pooglądać filmiki na youtube ale wiadomo że to nie będzie to samo :stuck_out_tongue: Sam niedługo będę kupował nowe głośniki i myślałem nad x-540 ale teraz też zainteresowałem się tymi geniusami ^^ sam już nie wiem co wybrać :stuck_out_tongue:


(system) #4

Bierzcie obydwoje X-540, nie będziecie zawiedzeni.. A jaką masz Daniel kartę dźwiękową??


(Gen Salvador) #5

bierz logitecha, kumpel ma niższy model X-530 i są na prawdę dobre! do tego kup kartę dźwiękową jakiegoś creativa


(Daniello Daniel) #6

karte zamierzam kupić Creative Sound Blaster Audigy SE a co do tych głośników to te geniusy są ładniejsze


(impassive) #7

Ja bym wziął Geniusy (gdybym miał gdzie postawić). Wypowiedź lapidarna, ale czytałem trochę o różnych głośnikach w necie. Jeśli interesują Cię opinie, konkrety, to googlaj.


(Demoniqs1616) #8

Polecam przeczytać: http://hard-pc.pl/czytaj/artykul/121/1/ ... -5000.html, http://pcarena.pl/page/76904/2/Genius-S ... -pochwaly/


(Daniello Daniel) #9

z tych opini co DemoniQs , podał wynika że są całkiem niezłe, a pytam sie dlatego że chce kupić przez internet bo do sklepu który jest w moich okolicach nie sprowadzają takiego sprzętu. No sam już nie wiem, geniusy są ładniejsze a logitechy lepiej grają, i nie wiem co wybrać ?


(Demoniqs1616) #10

Z opinii użytkowników czytałem, że te geniusy są lepsze od logitechów x-540. Jeśli masz pieniądze to radziłbym dołożyć do geniusów w końcu drewno to drewno :slight_smile: No ale zastanów się i sam wybierz :slight_smile: