Logitech x540 i karta dzwiękowa

Od dłuższego czasu zamierzam kupić głośniki 5.1

Myślę na Logitech x540…wiem że to głośniki do gier i filmów

Ale ja chce je do muzyki i do gier

Nie jestem też jakiś wymagający gdyż do tej pory miałem “Creative 245” :smiley:

Co sądzicie…kupować czy nie?

2 sprawa to karta dźwiękowa.Mam Realtek HD Audio

Ma co prawda w niej możliwość do podłączenia 8CH (7.1)

Ale mam dość problemów z nią więc kupuje nową

Do nich SB Live będzie?Bo zleży mi na dobrym dźwięku.

x540 to rzeczywiście dobre głośniki, widać to z resztą po komentarzach użytkowników - http://www.skapiec.pl/site/cat/50/comp/ … omentarze/

Z zestawów 5.1 w tej klasie cenowej to najlepszy wybór.

Ok dzięki…A co z kartą?

powiem tak…

jeżeli nie zależy ci na funkcji “matrix” (moim zdaniem to pomyłka) oraz nie potrzebujesz aż tak mocnych basów to bierz x-530…

głośniczki te grają zdecydowanie lepiej od x-540, jedynie co to mają troszkę słabszy bas.

Pozdro

Ja mam to samo co chcesz kupić (podpis), głośniki polecam, środkowy mam zamocowany na LCD, troszkę prostszą kartę ale jednak jak siedzę trochę na integrze to czuć tą różnice w dźwięku. Choć teraz wziąłbym troszkę lepszą kartę dźwiękową, bo mój model tak naprawdę ma napis X-Fi a nie ma procesora X-Fi ale i tak czuć różnicę, dźwięk jest wyraźnie lepszy choć niektórzy będą Ci polecali karty Susa, nie miałem Susa i nie mogę się samemu odnieść ale poszukaj na tym forum asus vs creative.

Kto powiedział że mi nie zależy na matrixie?A nie powiedziałem też że nie potrzebuje mocnych basów…napisałem tylko ze nie wymagam tak dużo :slight_smile:

FXJ :A jaką ty masz kartę i jaką lepszą byś polecił ?

Mam w podpisie napisane, ja wybrałem X-540 są lepsze dla mnie. Pewnie Fatal1ty, XtremeMusic / Gamer lub Titanium (bulk jest tańsza, inaczej zwana oem).

Modele:

http://pl.wikipedia.org/wiki/Dyskusja:Sound_Blaster

po 1. czytaj ze zrozumieniem… napisałem “jeżeli”…

po 2. wiesz do czego służy funkcja matrix?

po 3. x-540 to to samo co x-530 plus pilot na kablu i matrix no i "trochę lepsze basy.

sprzedaję min. taki sprzęt i dosyć długo grały 540 ale po podłączeniu 530 śmiało stwierdzam, że są lepsze:)

Creative Sound Blaster Audigy SE

Co myślicie o tej karcie?

Będzie dobra?