Logitech x540 i karta dzwiękowa

(system) #1

Od dłuższego czasu zamierzam kupić głośniki 5.1

Myślę na Logitech x540...wiem że to głośniki do gier i filmów

Ale ja chce je do muzyki i do gier

Nie jestem też jakiś wymagający gdyż do tej pory miałem "Creative 245" :smiley:

Co sądzicie...kupować czy nie?

2 sprawa to karta dźwiękowa.Mam Realtek HD Audio

Ma co prawda w niej możliwość do podłączenia 8CH (7.1)

Ale mam dość problemów z nią więc kupuje nową

Do nich SB Live będzie?Bo zleży mi na dobrym dźwięku.

(Micoud81) #2

x540 to rzeczywiście dobre głośniki, widać to z resztą po komentarzach użytkowników - http://www.skapiec.pl/site/cat/50/comp/ ... omentarze/

Z zestawów 5.1 w tej klasie cenowej to najlepszy wybór.

(system) #3

Ok dzięki...A co z kartą?

(Juniorek) #4

powiem tak...

jeżeli nie zależy ci na funkcji "matrix" (moim zdaniem to pomyłka) oraz nie potrzebujesz aż tak mocnych basów to bierz x-530...

głośniczki te grają zdecydowanie lepiej od x-540, jedynie co to mają troszkę słabszy bas.

Pozdro

(FXJ) #5

Ja mam to samo co chcesz kupić (podpis), głośniki polecam, środkowy mam zamocowany na LCD, troszkę prostszą kartę ale jednak jak siedzę trochę na integrze to czuć tą różnice w dźwięku. Choć teraz wziąłbym troszkę lepszą kartę dźwiękową, bo mój model tak naprawdę ma napis X-Fi a nie ma procesora X-Fi ale i tak czuć różnicę, dźwięk jest wyraźnie lepszy choć niektórzy będą Ci polecali karty Susa, nie miałem Susa i nie mogę się samemu odnieść ale poszukaj na tym forum asus vs creative.

(system) #6

Kto powiedział że mi nie zależy na matrixie?A nie powiedziałem też że nie potrzebuje mocnych basów...napisałem tylko ze nie wymagam tak dużo :slight_smile:

FXJ :A jaką ty masz kartę i jaką lepszą byś polecił ?

(FXJ) #7

Mam w podpisie napisane, ja wybrałem X-540 są lepsze dla mnie. Pewnie Fatal1ty, XtremeMusic / Gamer lub Titanium (bulk jest tańsza, inaczej zwana oem).

Modele:

(Juniorek) #8

po 1. czytaj ze zrozumieniem... napisałem "jeżeli"....

po 2. wiesz do czego służy funkcja matrix?

po 3. x-540 to to samo co x-530 plus pilot na kablu i matrix no i "trochę lepsze basy.

sprzedaję min. taki sprzęt i dosyć długo grały 540 ale po podłączeniu 530 śmiało stwierdzam, że są lepsze:)

(system) #9

Creative Sound Blaster Audigy SE

Co myślicie o tej karcie?

Będzie dobra?