Logitech Z-2300 i HP Pavilion (laptop) - Czy można?

(Opapopa) #1

Mam laptopa HP Pavilion dv6330ea z kartą dzwiękową "82801G (ICH7 Family) High Definition Audio". Mam trzy wejścia - mikrofon,słuchawki czy głośniki i SPDIF. Chcę podłączyc głośniki "Genius 5005"

Czy mogę:?:

Bez rzadnych bajerów, typu nowa karta dzwiękowa itp.

I jeszcze żeby nic nie trzeszczało, czy odbierało inne stacje radiowe itp.

Prosze o odpowiedź...

(Asterisk) #2

Zapoznaj się proszę z tą stroną i zmień tytuł na konkretny.

Inaczej temat poleci do śmietnika.

(klopas) #3

spróbuj pokombinować w ustawieniach...

jak miałem realtek-a to wystarczyło zmienić kilka opcji i można było podłączyć głośniki 5.1...

ale nie wiem jak to będzie u ciebie...

PS. asterisk , dlaczego niezakrzyżykowałeś numer gg? chyba nie wolno podawać nr. gg lub e-mail w poście... choć mogę się mylić...

(Unknown 88) #4

Myślę, że da radę podłączyć jeśli kolory wtyków będą się zgadzać :slight_smile: ale np. przy słuchaniu muzy zapewne będą grały tylko dwa fronty i subwoofer. Co innego przy filmach dvd tutaj powinny działać wszystkie.

(klopas) #5

przy słuchaniu muzy grają wszystkie...

przy słuchaniu WAV tylko z przodu...

(fiero) #6

Bzdura. Utwory muzyczne zazwyczaj są w STEREO tak więc będzie grać jedynie front i sub. Oczywiście są pluginy do programów które puszczą sygnał na wszystkie 5 kanałów ale to nadal jest stereo.

5.1 tylko przez SPDiF. Poprzez zwykłe "mini jacky" możesz ew. puścić sygnał na 4 kanały a co z resztą ? Tak więc poszukaj głośników z wejściem SPDiF i przez niego puścisz sygnał.

(Opapopa) #7

Czyli nie pójdzie w grach, fimach, muzie na wszystkich pięciu??

Dzięki wszystkim :!: :!: , no to chyba zostają Z-4e lub inne - basiaste :slight_smile: :slight_smile:

(Opapopa) #8

A moge chociaż 2.1 podłączyć :?: :?:

Chciałbym te: Z - 2300

Ale tym razem bez kombinacji :mrgreen: :mrgreen:

I żeby wszyskie grały z pełną mocą 200W :mrgreen: :mrgreen:

Bez trzasków, i odbierania innych stacji radiowych