Logitech Z-4i czy Creative I-Trigue L3800 2.1

Witam. Posiadam głośniczki Głośniki Logitech X-210 (2.1), ale coś mi warczy w subwooferze :confused: Chciałbym wymienić je na coś lepszego. Zastanawiam się nad:

Logitech Z-4i 2.1

Creative I-Trigue L3800 2.1

Ceną są do siebie zbliżone. Creativy mają dodatkowy bajer w postaci pilota ( nie jest to dla mnie najważniejsze) :slight_smile: Głośniki mają być raczej do mp3; preferuję POP z wyraźnym Bassem. W przyszłości chciałbym dokupić jakąś kartę dźwiękową do 120 zł (posiadam ALC 889A).

Pozdrawiam. Mile widziane są inne propozycje :slight_smile:

te logitechy co podałeś też mają pilota, na kabelku

Miałem Creativy Trigue L3200 oraz Logitechy x 230 i wg mnie Logitechy grają lepiej, muzyka jest czystsza, głębszy bas i są lepsze z wyglądu. W prawdzie to nie te o które ci chodzi ale jednak :stuck_out_tongue: :lol:

Zrobisz jak uważasz

Szkoda, że z-4 nie mają bass reflex (dziurki w subwooferze), podobno bass moze być do pupy :stuck_out_tongue: Sam już nie wiem które wybrać. :?

to weź X-230 :slight_smile:

też niedawno kupowałem głosniki

ostatecznie zdecydowałem sie na z-4 potem to juz tylko thx

Bass reflex ułatwia wooferowi robić “łup łup” co jest pożądane tylko przez “słuchaczy” techno.

Lepszej jakości miękki bas oddają woofery w zamkniętych skrzyniach, szczególnie w przypadku dużych subwooferów (z membranami 20-30cm).

Jeśli o bardzo dobrą jakość dźwięku chodzi to Creative I-Trigue 3330 2.1 trzeba brać …