Logo allegro w większej rozdzielczości (większe)

Witam

Potrzebuje maksymalnie duże logo allegro ale żeby niestraciło na jakości…

logo.gif

co to znaczy maksymalnego o jakim formacie mowa??

jpg lub gif

każda zmiana rozdzielczości w górę pliku z rozdzielczości ok 96 dpi w np photo shop pociągnie za sobą utratę jakości. jedyny sposób to corel i obrysować krzywą beziera (zwiększenia rozdzielczosci równa się rozmyty obrazek)

Złączono Posta : 17.08.2006 (Czw) 23:12

96 dpi bo takie stosuje się w internecie

a możesz mi pomóc?

sprawa jest w miarę prosta tylko jaki rozmiar ma mieć logo allegro ----czyli pytanie podstawowe do czego chcesz użyc tego logo wydruk , baner o rozmiarach 5 metrów określ o co chodzi??

baner tak gdzieś 2 metry…może nawet nie…

tomik68: jak juz masz logo wektorowe to chyba bez znaczenia jakiej wielkosci ma byc uzyte.

masz coreldraw zainstalowany u siebie?? w wersji?? jesli tak to Ci to jutro zrobię i wyślę na maila

a to z jakim rozszerzeniem będzie???

Nie da rady jpg czy gif??

jesli baner to rozumiem logo będzie wyklejone folią ciętą na ploterze więc format cdr

tak

ale zależy mi na cdr i na jpg lub gif dało by rade???

masz corela?? jakiego??

Corel 11

Da rade też w jpg??

jurto Ci wieczorkiem wyślę cdr-ka z logo allegro … w corelu jest ikonka eksportuj wybieresz format pliku jpg czy inny i wyeksportujesz w czym chcesz tylko po co żadna firma tnąca literki na ploterze nie akceptuje bitmap zawsze ma być krzywa czyli cdr

podaj mi aders e-mail do wysyłki

Złączono Posta : 17.08.2006 (Czw) 23:36

wybierzesz błąd w poście sorka

ok tylko weś mi już zrób ten plik też jpg ok???

e-mail: adrian.witczak@gmail.com

kończę na dziś jeśli podasz namiary wyślę Ci to logo jutro wieczorkiem pozdrawiam Tomasz

e-mail: adrian.witczak@gmail.com

gg: 5449899

i prosze też o wersje w jpg

oki

może mi ktoś również przesłać logo Allegro w wektorach s-p-i-n@wp.pl

Z góry dzięki