"Logo" strony i napisy w menu

Dzisiaj jest:

http://www.google.com/custom target="_blank" style=“display:inline;”>

 

WWW

WebMark

 

  Strona główna |   Link Górny 2 |   Link Górny 3 |   Link Górny 4 |   Link Górny 5 |   Link Górny 6 |   Link Górny 7 |   Link Górny 8 |   Link Górny 9

 

.: menu

style=“PADDING-RIGHT: 5px; PADDING-LEFT: 5px; PADDING-BOTTOM: 5px; PADDING-TOP: 5px; font-family: verdana; font-size: 10px” height=“100” valign=“top” align=“left” bgcolor="#B0ACB0">

Strona główna

Władca Pierścieni

Rasy

Bohaterowie

Eragon

Książka

Harry Potter

Kamień Filozoficzny

Komnata Tajemnic

Więzień Azkabanu

Czara Ognia

Zakon Feniksa

Książe Półkrwi

Domy

Dungeons & Dragons

System

Rasy

Wiedźmin

Czas pogardy

Chrzest ognia

Wieża jaskółki

Link10

 

.: autorzy

style=“PADDING-RIGHT: 5px; PADDING-LEFT: 5px; PADDING-BOTTOM: 5px; PADDING-TOP: 5px; font-family: verdana; font-size: 10px” height=“100” valign=“top” align=“left” bgcolor="#B0ACB0"

J.R.R. Tolkien

Andrzej Sapkowski

Howard Lovecraft

Christopher Paolini

 

.: gry

style=“PADDING-RIGHT: 5px; PADDING-LEFT: 5px; PADDING-BOTTOM: 5px; PADDING-TOP: 5px; font-family: verdana; font-size: 10px” height=“100” valign=“top” align=“left” bgcolor="#B0ACB0"

Baldur’s Gate II

Planescape Torment

Icewind Dale

 

.: news

style=“PADDING-RIGHT: 5px; PADDING-LEFT: 5px; PADDING-BOTTOM: 5px; PADDING-TOP: 5px; font-family: verdana; font-size: 10px” height=“100” valign=“top” align=“justify” bgcolor="#B0ACB0"

akt.jpg

Strona ma szerokość 800 px i najlepiej wygląda w rozdzielczości 1024 x 768 dpi.

 

.: tabela2

style=“PADDING-RIGHT: 5px; PADDING-LEFT: 5px; PADDING-BOTTOM: 5px; PADDING-TOP: 5px; font-family: verdana; font-size: 10px” height=“100” valign=“top” align=“center” bgcolor="#B0ACB0"zawartość tabeli 2

 

.: tabela3

style=“PADDING-RIGHT: 5px; PADDING-LEFT: 5px; PADDING-BOTTOM: 5px; PADDING-TOP: 5px; font-family: verdana; font-size: 10px” height=“100” valign=“top” align=“center” bgcolor="#B0ACB0"zawartość tabeli 3

 

.: reklama

style=“PADDING-RIGHT: 5px; PADDING-LEFT: 5px; PADDING-BOTTOM: 5px; PADDING-TOP: 5px; font-family: verdana; font-size: 10px” height=“100” valign=“top” align=“center” bgcolor="#B0ACB0"WebMark-serwis webmasterski

fantasy.gif

button33.gif

Opera 9 - twoja sieć, twój wybór

 

.: forum

style=“PADDING-RIGHT: 5px; PADDING-LEFT: 5px; PADDING-BOTTOM: 5px; PADDING-TOP: 5px; font-family: verdana; font-size: 10px” height=“100” valign=“top” align=“left” bgcolor="#B0ACB0"Forum Fantasy

 

.: dodatki

style=“PADDING-RIGHT: 5px; PADDING-LEFT: 5px; PADDING-BOTTOM: 5px; PADDING-TOP: 5px; font-family: verdana; font-size: 10px” height=“100” valign=“top” align=“left” bgcolor="#B0ACB0"Linki

 

copyright…

Zrób top o wymiarach tabeli, w której będzie robił za tło. Jeśli jest ona podzielona na komórki, to albo usuń te komórki, albo potnij tą grafikę. A jeśli chcesz, aby wyświetlało sie to logo na każdej podstronie to możesz skorzystać z CSS, funkcji php <? include “plik.rozszerzenie” ?> albo na każdej podstronie dodac ręcznie :wink:

Poczytaj sobie o CSS, bo kod twojej strony wygląda jak z innej epoki :stuck_out_tongue:

W której części to mam wkleić <? include “wladca.html” ?> ??

Możesz mi pomóc z tym tłem podać krok po kroku??

:lol: na początek zmień rozszerzenia plików na *.php 8)

Zapisałem ten plik tekstowy z rozszerzeniem .php ale zapisuję się jako php.txt co robie nie tak??

zrób więc tak:

wejdź w ‘mój komputer’ -> narzędzia -> opcje folderów -> widok -> odznacz"ukryj rozszerzenia znanych typów plików".

Teraz możesz już zmodyfikować rozszerzenie pliku :slight_smile:

Zrobiłem tak i zrobił sie taki plik ale nie ma ikonki programu która go otwiera. Zmieniłem na IE ale nie otwiera a Opera nie wczytuje do końca.

bo nie masz serwera obsługującego php :slight_smile:

Musisz wgrać pliki na taki serwer (np. ovh).

Ewentualnie jeśli chcesz na twoim kompie odpalić serwer php - wpisz w google “Krasnal” lub “Webserv” :wink:

Ale tych plików nie mam na serwerze tylko jeszcze na dysku. Czy muszę tak zrobić??

jeśli chcesz korzystać z php ,

który obsługuje php.

A możesz mi podać poprawny kod by wyświetlało się całe logo??

hmm …

pokaż obrazek i pogrub miejsce, w którym jest kod za to odpowiedzialny :smiley:

ps.

nie logo, a TOP 8)

mieczenb3.th.jpg

oto zdjecie

Pogrubiłem to miejsce w tym pierwszym poście.

Ekhmm…

Wiesz może co Ty robisz ??

Zobacz - stworzyłeś wiersz tabelki … dałeś mu wysokosć 123 pixele oraz szerokość 200 px.

I pod to chcesz dać tło, które ma wartości szerokości 745 oraz wysokości 122 ?? :lol:

Albo źle pocięte, albo zastosuj

Dzisiaj jest:

http://www.google.com/custom target="_blank" style=“display:inline;”>

 

WWW

WebMark

Miecze.jpg

Niestety to nic nie dało, może sprawdź górna cześć kodu lub pod tym coś jest nie tak. Jak wwaliłem ten top to sie cała strona poszerzyła, wcześniej z tym starym topem było normalnie.

Misza89 wywal może to valign=“top” z linijki, w której jest kod obrazka 8)

Bez zmian.