Logowanie do poczty

(Gerthix) #1

Witam. Czy jest możliwość, by przy otwieraniu stronki z pocztą (w tym przypadku poczta.onet.pl) w okienku e-mail nie był wyświetlany ostatni adres, na który się logowało?

(Lgoczol) #2

Możliwe - wystarczy odznaczyć opcję autouzupełnienia i wtedy przeglądarka nie będzie pamiętała tego typu wpisów. Podobne ustawienia można zastosować do zapamiętywania haseł oraz formularzy.

Firefox: Narzędzia/Opcje/Prywatność/Pamiętaj dane wprowadzane...

IE: Narzędzia/Opcje internetowe/Zawartość/Autouzupełnianie

Pozdrawiam :smiley:

(Gerthix) #3

Niestety jak otwieram stronkę z pocztą to w okienku nadal widnieje ostatni adres e-mail, na który się logowałam. Może napiszę jak mam skonfigurowaną przeglądarkę(Firefox):

Odznaczyłam:"Pamiętaj dane wprowadzone w formularzach..."

Zaznaczyłam:"Zawsze czyść prywatne dane przy zamykaniu Firefox" a w ustawieniach co ma czyścić zaznaczyłam:"Zapamiętane dane formularzy"

(Geezmon) #4

Zamknęłaś i wciąż jest problem przy ponownym logowaniu?

(Gerthix) #5

Zamykam przeglądarkę i wciąż to samo :frowning:

(Lgoczol) #6

Oczywiście przeglądarka pamięta poprzednie wpisy, dlatego musisz wyczyścić cache przeglądarki:

1. Narzędzia/Wyczyść prywatne dane

2. Narzędzia/Opcje/Zaawansowane/zakładka Sieć/Pamięć podręczna/Wyczyść teraz

Pozdrowienia :smiley:

(Gerthix) #7

Wyczyściłam pamięć podręczną, zresetowałam przeglądarkę i dalej to samo :frowning:

(Monczkin) #8

Usuń cookies.

Czy masz zaznaczoną opcję zapamiętywania haseł?

(Gerthix) #9

Gdy usunęłam cookies okienko było puste ale wszędzie się musiałam na nowo logować. Trochę to niewygodne. Mam zaznaczoną opcję zapamiętywania haseł ale nie na tej witrynie.