Logowanie do Routera w Firefoxie

Witam. Mam taki problem ,a właściwie moja dziewczyna ma. Za każdym razem jak włącza firefoxa , to wyskakuje okienko z logowaniem do routrea (Linksys) gdzie musi podac login i haslo zeby cokolwiek zrobic. Ktos wie jak sie tego pozbyć. Na IE nic takiego nie ma. Siostra w pokoju obok tez ma firefoxa i nie musi nic wpisywać. Był u niej jakis informatyk ,ale nie potrafil pomoc. Ja tez nie wiem jak to wylaczyc. Z góry dzieki za pomoc

A może poprostu jest ustawiona taka strona startowa?

BTW: router hasło

nom nie bo to windowsowe okno wyskakuje

Wyczyśc prywatne dane. W tym historia, cziasteczka (cookies) i wszystko co się tam da. Router jest podłączony do kompa, na którym przeglądarka prosi o logowanie?

Pozdrawiam!

Nie sądze ,żeby usuwanie ciasteczek miało coś pomóc. Router jest bezprzewodowy więc nie jest podłączony. Moze to gdzies w ustawieniach routera trzeba czy portów. Nie znam sie ,ale mysle ze raz na jaki czas usuwa ciasteczka a problem ma juz od kupna laptopa :frowning:

Dodane 06.06.2009 (So) 22:44

Heh problem już rozwiązany przeze mnie :slight_smile: Miałą w Narzedzia-opcje-zaawansowane-siec-ustawienia zaznaczone Adres Url automatycznej konfiguracji. Po zmianie na Bez serwera Proxy juz nie wyskakuje jej durne okienko :smiley: Glupi Firefox , uzywajcie Opery ludzie , a temat do zamkniecia.