Logowanie do win xp

jak mozna wylaczyc okno logowania do systemu windows xp tak zeby po odpaleniu kompa od razu odpalal nadmienie ze raz mi sie to udalo ale przez przypadek robiac cos innego

Jeśli masz więcej niż jednego użytkownika to nie da rady wyłączyć, ale jeśli masz jednego to :

Panel Sterowania-Konta Użytkowników-Zmień sposób logowania…-i zachacz pierwszą opcję. Powinno pomóc.

Post 1

mam 1 konto jako administrator ale tego juz prubowalem zmienilo sie tylko to ze albo mam obrazek z nazwa i musze mysza kliknac albo jest okienko logowania a tam wystarczy kliknac enter

Post 2

ja to juz jakos zrobilem ze po wlaczeniu kompa od razu wlaczal sie windows a nie czekal na logowanie tylko ja cos innego robilem w ustawieniach konfig a to mi sie przypadkowo zrobilo nie wiem moze trzeba zaznaczyc jakas opca w w narzendziach konfiguracyjnych

Update

fiesta

widać że od krótkiego czasu bywasz na tym forum ( 3 posty ) więc obowiazuje to jedna zasada = nie piszemy jednego posta pod drugim.

:P:P:P Ten mały błąd nei równa sie z moimi wybrykami na początku :lol:

Może ściągnij jakiegoś tweaka i użyj funkcji automatycznego logowania?

Polecam XteqSystemSetup oraz Tune Up Utilities z tym że to drugie nie jeste darmowe.

http://www.xteq.com/

http://www.tune-up.com/

ok sory jestem od dzis sie to wiecej nie powturzy PRZEPRASZAM :lol:

Wejdź do uruchom… Wpisz „control userpasswords2”. Odznacz „Aby używać tego komputera,… Potem wpisz nazwę użytkownika oraz hasło. Wszystko powinno działać. Jak Ci się uda to odpisz.

Panowie,jeżeli chcecie wyłączyć logo Windows XP to zróbcie tak:klik na Mój Komputer-właściwości-zaawansowane,następnie w polu Uruchamianie i odzyskiwanie kliknąć na edytuj.Zostanie wyświetlona w Notatniku zawartość pliku boot.iniZawiera on zazwyczaj kilka wierszy,z których jeden zakończony jest ciągiem znaków.Tu właśnie po spacji dodaj napis /SOS Oczywiście musisz zapisać wprowadzone zmiany i zamknąć Notatnik. I TO WSZYSTKO.

Jeżeli zechcecie przywrócić logo z powrotem wystarczy usunąć /SOS z pliku boot.ini

Pozdro :slight_smile: