Logowanie na pocztę a adres ip

Witam. Podejrzewam że od jakiegoś czasu ktoś wchodzi na moją pocztę na onecie. Szukałem ale nie znalazłem żadnych ustawień, które zapisywałyby datę ostatniego logowania i adres ip wścibskiego ktosia. Da się to jakoś sprawdzić?? Hasło oczywiście zostanie zmienione, jednak na razie chcę się po prostu upewnić (czy ktoś wchodzi i czy jest to ten ktoś którego mam na myśli)

Nie mam tam skrzynki ale może po prostu napisz do Onetu że masz takie podejrzenie. Niech Ci wyślą logi z logowań. Oczywiście na słowo Ci nie uwierzą że to Twoja skrzynka więc poproś żeby wysłali te informację właśnie na Twojego maila. Jeżeli to Twoja skrzynka to będziesz potrafił je sobie odczytać.

Jeśli się nie mylę - taką funkcjonalność oferują tylko strony bankowości internetowej.

To co możesz zrobić ze swojej strony - to ustalić mocne hasło - i narazie nie zapamiętywać go w przeglądarce. Sprawdź komputer pod kątem szpiegowania:

otl-gmer-rsit-dss-inne-instrukcje-t370405.html .

Nie tylko.

Przykład z Interii:

Ostatnie logowanie

POP3 WWW

Data i godzina 2011-03-17 11:15:41 2011-03-10 15:05:03

Nr IP 83.5.77.194 83.5.73.9

Nazwa hosta aamv194.neoplus.adsl.tpnet.pl aamr9.neoplus.adsl.tpnet.pl

Witam. Mam właśnie to samo pytanie co kolega wyżej. Posiadam pocztę na gmail.com lecz dostęp do tej poczty mają jeszcze dwie osoby. Chciałem sprawdzić , czy ich IP zgadza się z tymi co się logują na pocztę na gmail . Bo gdyby haslo oni podali komuś innemu, a ta inna osoba by się zalogowała , to widziałbym , że jest inne IP. Niestety , w ustawieniach ani nigdzie, nie widze takiej mozliwosci. Co mozna w takiej sytuacji zrobic?

shevchenkomws27 , na dole - Ostatnia aktywność konta: x godzin temu, kliknij w Szczegóły.

Dzięki Łukash serdeczne . Bardzo mi pomogłeś. Pozdrawiam.