Logowanie nie działa mi na żadnym z dwóch for!


(Filipsko) #1

Niedawno założyłem nowe forum i nie mogę się zalogować! Na górze pokazuje się index.php i SId cośtam, ale jestem jak wylogowany :frowning: Kiedy zainstalowałem forum za pierwszym razem normalnie się zalogowałem, teraz, za drugim razem już nie mogę :cry:

Wyjątkiem jest forum dobrychprogramów. Może to wina wersji PHP by przemo? Bo na obu forach na których chcę się zalogować jest właśnie ta wersja. Ale z innego komputera już się zalogowałem :confused:

Mój kolega ze swojego peceta moze się zalogować ale ja nie mogę. Próbował zalogować się na swoje konto z mojego peceta ale też się nie dało :confused:

No i co ja mam w takim przypadku zrobić? Juz nigdy nie bedę miał żadnego forum!? :expressionless: Wiem że kiedyś założyłem już taki temat, ale wcześniej problem dotyczył tylko jednego forum, i po jakiśtam operacjach i odznaczeniu autologowania zadziałało i temat zakonczyłem :expressionless: pomocy!


(Przemo J) #2

Jaką masz przeglądarkę? Tzn jakiej używasz? Bo jak nie możesz sie zalogować tylko u siebie, to przychodzi mi do głowy tylko problem przeglądarki. Ja z Opery nie mogłem pisać postów na jednym forum by Przemo.

Pozdrawiam


(sdar) #3

A skąd wiesz jakiej przeglądarki używa FilipS?

OTy -> KOSZ


(Filipsko) #4

Firefox.


(Myszonus) #5

Może wina Cookies ??

Narzędzia >> Opcje >> Prywatność >> Zezwól witrynom na .... :wink:


(Filipsko) #6

To raczej JEST wina cookies, ale z nimi próbowałem już bardzo wiele... Właczone przysyłanie ciasteczek zawsze miałem :]

A przeglądarki - próbowałem z każdej :expressionless: