Logowanie przy uruchamianiu systemu

Witam

Chciałbym sie dowiedzieć jak mozna zmienic logowanie przy starcie systemu.

Gdy uruchamia mi sie komputer to zawsze musze klikac na mojego uzytkownika zeby sie komputer uruchomił. W starym komputrzerze nie mialem czegos takiego ( ten sam widnows i Sp2 ) jak to usunac ??

najprawdopodobniej musisz wyłączyć konto gościa i inne jak masz oraz jest tam zakładka: zmień sposób logowania to tam musisz odchaczyć pokazywanie się okienka powitalnego z wyborem użytkownika

Ale ja mam tylko jedne konto na komputer i to jest konto Administrator komputera, konto goscia jest wyłączone a w ustawieniach zmienia sie tylko wygląd logowania :confused:

a nie masz zmiany sposobu logowania i wylogowania użytkowników? pod utworzeniem nowego konta…

zainstalui sobie najlepiej TWEAK UI http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&id=582&t=29

Po zainstalowaniu wejdz w panel sterowania - tweak ui - zakładka logowanie - zaznacz loguj automatycznie po starcie systemu.

eee ja tego zainstalowac nie moge :confused:

to samo co kolega Lasero Tylko w inny sposób bez sciagania programu :] wybiesz menu start>uruchom (lub klawis windows+r) wpisz

“control userpasswords2” i enter pokaze sie okienko konta urzytkowników wybiez swoje konto odznacz fifke (aby uzywac tego komputera, uzytkownik musi wprowadzac nazwe uzytkownika i hasło)

PS.zaznaczona fifka pyta o hasło nie zaznaczona nie pyta nastepnie wybiez Zastosuj>ok>ok

Złączono Posta : 11.08.2006 (Pią) 12:13

napisz na gg to ci pomoge