Logowanie użytkownika w WinXP

Witam!

Moze mi ktos powiedzieć jak zmienić sposób logowania sie w WinXP- tzn. chodzi mi o to żeby przy uruchomieniu/restarcie komputera nie pojawial sie wybór użytkownika tylko logował sie automatycznie!Posiadam 1 użytkownika dlatego jest to dla mnie nie wygodne!!

Prosze o szybka pomoc:)

Dzięki:)

Panel sterowania - konta - zmień sposób logowania.

A dokładniej - Start --> Ustawienia --> Panel Sterowania --> Konta użytkowników --> zmień sposób logowania lub wylogowywania użytkowników - wybierasz odpowiednie opcje i gotowe

No wiec wszedłem do panelu sterowania/konta użytkowników zmien sposób logowania i wylogowywania… i tam mam zaznaczone 2 rzeczy: użyj ekranu powitalnego oraz użyj szybkiego przełączania użytkowników! !!

Złączono Posta : 25.11.2006 (Sob) 16:35

No tylko ktore to sa te odpowiednie opcje?Są tam 2 które napisłem już??Ale zmiana ich nie daje pozadanego wyniku!! :?

Start - Uruchom - control userpasswords2

jeszcze jak by mi ktos powiedzial ktore ustawienia trzeba zmienic zeby bylo jak pisalem:/!!Nie orientuje sie w tym za bardzo:/

Z gory dzieki!

Z menu “Start” wybierasz “Uruchom” i wpisujesz>> control userpasswords2 >>podświetlasz użytkownika,wybierasz swoje konto “imienne”, a nie konto Administratora wbudowane w system.

W oknie “Konta użytkowników” na zakładce 'Użytkownicy" likwidujesz zaznaczenie przy “Aby używać tego komputera, użytkownik musi wprowadzić nazwę użytkownika i hasło”.

W oknie ustawienie hasła, które teraz powinno się pojawić,wpisujesz nazwę użytkownika, a pole hasła zostaw puste.

Ale…jeśli miałeś założone wcześniej hasło w Konta użytkowników to wpisujesz je w oknie “ustawienia hasła” i klikasz OK+restart kompa.