Logowanie w Windows XP Pro

Witam mam problem z logowaniem się na jedno z kont w systemie Windows WP pro. Gdy próbuje się zalogować na to konto to pojawia się tylko napis “Zapraszamy” i komputer się resetuje a na drugim koncie komputer działa bez zarzutu co może być powodem takiego problemu. Proszę o pomoc

Być może uszkodzenie profilu http://support.microsoft.com/default.as … ;pl;811151

Miałem taki problem zaloguj się z uprawnieniami administratora i usuń uszkodzony profil ale zanim to zrobisz w katalogu C:\Documents and Settings powinien być folder który nazywa się tak samo jak login użytkownika wejdź do niego i skopiuj sobie pliki które będą przydatne np gadu-gadu moje dokumenty pulpit itp. Następnie stwórz ten sam profil pod taką samą nazwą i umieść uprzednio skopiowane pliki z powrotem do tego profilu… powinno zadziałać;)

…zanim usuniesz to konto. Taka sytuacja może wystąpić jak stworzyłeś konto z uprawnieniami administratora i po skonfigurowaniu usunąłeś z grupy “administratorzy”, a nie dodałeś do grupy “użytkownicy”. Jeżeli tak było , zaloguj się na administratora i dodaj konto do grupy “użytkownicy”.

Dzięki za pomoc już sobie poradziłem z problemem Pozdrawiam DJ_SHAGGY