Logowanie Windows XP ? :/

Mam taki dosyc szkolny problem ale mnie to denerwuje bo nie moge w tej pomocy systemu xp odnalezc odpowiedzi…

Do rzeczy : Zawsze mialem wlaczanie systemu w taki sposob ze wybieralem sys operacyjny, szedl xp az do pulpitu, a teraz po zainstalowaniu prawdopodobnie nortona ghosta wyskakuje mi logowanie systemu. Mam tylko jedno jedyne konto, i jeszcze mi sie pyta jakie konto ma uruchomic… jest to konto administratora of course. Domyslam sie ze gdzies trzeba jedynie cos odhaczyk, dlatego dla zaawansowanych uzytkownikow XP nie bedzie problemem moj problem, zatem prosze o odpowiedz :smiley:

It’s all… ! 8)

Wydaje mi się, że wystarczy tylko odznaczyć opcję _ Użyj ekranu powitalnego _.

Panel Sterowania >> Konta użytkowników >> Zmień sposób logowania lub wylogowywania użytkowników >> odznaczyć Użyj ekranu powitalnego.

–< UPDATE >–

Chyba jednak nie mialem racji - zobacz:

http://www.frazpc.pl/b/79544

Zeczywiscie tak jest jak jest tam napisane, ze jedynie zmienia to fakt, ze musze wpisac haslo do konta, na ktore sie chce zalogowac, ale problem rozwiazalem, gdyz zauwazylem ze mam inne konto utworzone, ktorego wczesniej nie bylo o dziwnej nazwie “A net. cos tam nie pamietam” :stuck_out_tongue:

Usunalem i wszystko jest po staremu, ale dzieki za linka 8)