Logowanie


(Kuba88r) #1

Włączam komputer i zamiast normalnie wejść mi do głównego pulpitu to on mi wyświetla klasyczny monit logowania w którym muszę nacisnąć enter żęby przejść dalej. Jak wyłączyć to logowanie ja chce od razu wchodzić do pulpitu. Przez Panel sterowania/konta użytkowników/ ..."jakoś kiepsko to szło nie mogłem wyłączyć tego".


(squeet) #2

Zobacz:

:arrow: http://www.banita.pl/konf/smbporady3.html

Wskazówka:

Jeśli nie masz hasła, to je załóż, chociażby jedna literka. Bo będziesz miał co jakiś czas problem z automatycznym logowaniem, bo w rejestrze zostanie pusta wartość :slight_smile: Nie wiem, czy to zasada, u siebie musiałem tak zrobić...


(Ford Fokus) #3

Panel sterowania -> Konta użytkowników -> Zmień sposób logowania lub wylogowywania użytkowników -> Zaznacz te 2 opcje i OK.


(Kuba88r) #4

ale tej drugiej nie mogę w ogole zaznaczyć bo ona nie aktywna musze tam coś konfigurować żęby ona mogła być i ja nie wiem jak to skonfigurować. No i udało mi sie jakos no i zaznaczyłem uruchomiłęm ponownie i dalej to samo!!


(lazikar) #5

start>.Uruchom>>control userpasswords2

zaznacz aby używać....


(Mateuszosinski) #6

Czemu drugą ?

zmień sposób logowania lub wylogowywania użytkowników -> odznacz uzyj ekranu powitalnego. Chyba to powinno pomóc


(squeet) #7

Spróbuj to


(Kuba88r) #8

Kurcze Lazikar mialęm tę opcję wlaczoną no to ją wyłaczylęm uruchomiłęm ponownie i co administrator mis ie właczył i nie mogłęm sie z netem poła.czyć nie pamiętałem tych słów z uruchom i klappa teraz już dobrze. Chciałem tylko poiweidzieć że to było włączone