Lokalizacja dużej wielkości pliku tymczasowego w Firefox'ie

Witam!

Mam pytanie odnośnie plików tymczasowych przechowywanych przez Firefox’a. Pliki tymczasowe przechowywane są w określonej lokalizacji. Powiedzmy, że w pasku adresu wpiszę about:cache , pokaże mi się lokalizacja plików cache na dysku. Załóżmy, że oglądam jakiś 20 minutowy film w serwisie Megavideo. Film buforuje się do końca, a ja wchodzę do mojego katalogu z cache i szukam dużego pliku. Znajduję taki, kopiuję i zmieniam rozszerzenie na *.flv . Otwieram w jakimś odtwarzaczu i wszystko gra tyle, że film trwa np. 4 minuty (a nie 20!). Maksymalny rozmiar takich plików w folderze Cache wynosił około 25MB. W takim razie gdzie jest przechowywany cały plik? Przecież komputer musi go gdzieś przechowywać. Jeśli film zbuforował się do końca, włączam w Firefox’ie tryb offline i mogę film bez problemu oglądać. Wie ktoś gdzie to się znajduje?

Szukałem podobnych tematów, ale nie znalazłem takowych.

On się nigdzie nie znajduje - masz ograniczenie na własne życzenie, dotyczące wielkości pamięci trybu offline ->Opcje–>Zaawansowane–>Pamięć trybu offline -->używaj maksymalnie–> wpisz 1GB i będziesz miał wszystko co oglądasz. Teraz system ci nadpisuje Cache do określonych 25MB, czy ile masz tam ustawione.

Bardziej sobie nie możesz utrudniać?

Na próbę sprawdzam i właśnie bez problemu ściąga się z tego serwisu za pomocą duetu Firefox + Downloadhelper.

W sumie to sposób Jasiek.w działa, ale kiedy film zbuforuje się do końca, to plik automatycznie zostaje usunięty z folderu Cache. Da się temu jakoś zapobiec? Skoro pliku nie ma w folderze to jakim cudem odtwarzanie na stronie działa? Skąd przeglądarka odtwarza plik w trybie offline mimo, że w folderze tego nie ma?

Problem rozwiązany. Pliki znajdują się w folderze temp.