Long Tail

hej, chce zapytać o long tail. Kiedy chcecie wypozycjonować stronę na taką frazę to lepiej jest utworzyć osobny ale nieco krótszy artykuł, żeby fraza byla w nagłówku czy lepiej długi artykuł na bardziej ogólną frazę i naszpikowany frazami z long tail?

To zależy jak bardzo konkurencyjne są frazy long tail. Moim zdaniem nie da się z góry założyć jak to powinno wyglądać.

Niestety doklejony link widać nawet po 59 dniach, temat podskakuje w górę.

Zawsze można zrobić black seo :slight_smile:
Link już jest, teraz wystarczy powołać się kilka razy na onlinegroup, a następnie dodać jaki w dzisiejszych czasach oszukują ludzi w internecie, jak nie można ufać np sms’om które przychodza na nasz numer bo trzeba dopłacić za przesyłkę. Efekt będzie taki, że onlinegroup zostanie powiązane z negatywnymi hasłami takimi jak oszukują, oszuści, scam, brak zaufania chociaż napisałem to w kontekście innej rzeczy xD

Nie można mi zarzucić oszczerstwa bo nie mówię, że onlinegroup to oszuści i nie wywiązują się z umów oraz wykonują swoją pracę amatorsko. Nie można bo ja nawet nie wiem czym się zajmują. A negatywne słowa użyłem w kontekście do oszustów w internecie - wystarczy poczytać z3s albo niebezpiecznika, żeby zobaczyć ile scamu dziś jest w sieci. Ale google raczej nie wyciągnie kontekstu z tego i powiąże to wszystko z onlinegroup :rofl:

EDIT:

A tutaj drugi temat do black SEO xD

@krystian3w A Ty co o tym myślisz? Zindeksuje ten temat na plus czy na minus dla tej firmy? Swoją drogą serio, ale strasznie słaby marketing szeptany robią. Zwłaszcza w takim miejscu …

EDIT-2:
I trzeci temat :smiley:

Serio, aż się proszą o taką reakcję.

EDIT-3:
Zapomniałem o słowie kluczowym opinia, albo opinie :frowning:
Ale już online group kraków jest połączony ze słowem kluczowym oszukują czy brak zaufania :smiley: