[lordjahu] i5-6600K/ 8GB DDR4/ GTX1050 TI/ 500GB/ 500W + waciki

(lordjahu) #1

https://www.morele.net/inventory/info/Ukz6gW/ - 2999,61 zł :slight_smile:

(wojtekadams) #2

Ale paczki wacików za tą resztę nie kupisz. Jedynie, że używane :slight_smile:

(Shevil) #3

zasilacz moim zdaniem jest za słaby nie da się na nim zrobić oc a ta płyta główna…

(Lelem) #4

Na tym ta zabawa polega, że trzeba się zmieścić w określonym budżecie i każdy podaje swoje propozycje. Budżet jest ograniczony, z możliwością przekroczenia o 30 zł, więc trzeba iść na pewien kompromis. Zasilacz pomimo braku certyfikatu powinien dać radę, nie ma tutaj bardzo prądożernych podzespołów :slight_smile:

(hubert987) #5

świetnie tylko czy da sie tutaj cpu podkręcić? nie

(MaciekKozak06) #6

No nie wiem ten zasilacz to wygląda grozinie bardzo, mugł by wybuchnonc i co wtedy

(lordjahu) #7

Panie, litości. Pisz ze słownikiem.

(ADR8000) #8

I za co te 6 głosów?! Za zestaw bez chłodzenia procesora ?:laughing:

(STSeries) #9

Za 6600K pod H110 :joy:

Aż jestem ciekaw co za babol tutaj wygra

Ogólnie jestem na nie dla zasilaczy bez jakiegokolwiek certyfikatu, ale ten zasilacz jest kupowany masowo, polecany jest wielokrotnie przez znanych youtuberów w swoich zestawach, antecowi się udało z tym zasiłkiem, przez to, że nie ma certyfikatów jest troche tańszy od konkurencji, konstrukcja jak najbardziej godna polecenia.

(krzychupop2707) #11

Zrób screena zestawu bo do czasu zakończenia konkursu ceny podzespołów mogą wzrosnąć i się nie zmieścisz w budżecie.

(LEL_MyLegIsPotato) #12

Cena spadła tak btw. xD

(Chawke) #13

Słaby ten konkurs. Wygrają ci co zaproszą kolegów żeby zagłosowali na nich. Albo multikonta. Chyba lepiej by było jakby redakcja wybierała.

(ADR8000) #14

Dokładnie. 7 głosów, a nawet się to padło nie uruchomi, sorry uruchomi, ale zaraz wyłączy bo procek złapie temperaturę …