LOTR: Conquest- 25 fps w multiplayer

Tak jak w temacie. W MP jest chyba limit fps do 25, czy ta się to jakoś zwiększyć bo nie da się grać ;/

Dodane 25.02.2009 (Śr) 17:41

Czy nikt mi nie pomoże?

Ja postaram się pomóc :smiley:

Ej a w singlu ile masz fps jak tyle samo to nie dziwne.Jak tam chodzi Ci płynnie to polecam wyłączanie na czas gry programów typu gg i inne korzystające z internetu. 8) A może masz też za słaby internet albo grasz na przeciążonych serwerach.

W SP mam 60fps na full detalach, co do za słabego neta, 2MB, nie sądzę, bo w inne gry gram i jakoś nie ma tego problemu, Po za tym ilość FPS nie współgra z netem bo jak net ejst za słaby to grafika i tak robi swoje tylko po prostu wytwarza płynnie przycinający się obraz. Ktoś inteligentny to zrozumie.

Nie używam programów podczas grania, a nawet jeśli to i tak to nie przeszkadza, bo nawet jak ściagam coś z neta to i tak bez problemu mogę grac w MP.

Uważam ze to jest jakaś blokada ze strony gry (oszczędność energii? nie wiem) i muszę ja jakaś przełamać bo nie po to płaciłem 130zł za grę zeby nie pograć płynnie w MP. Mam nadzieje ze ktoś kto ma tą grę pomoże mi.