Ludzie mam problem z przelewem!

siema

jakieś 5 dni temu, chciałem zrobić sobie przelew z mojej matki kota na moje :mrgreen: , ale to kasa w ogóle jeszcze do mnie nie dotarła! !!

Co z tym może być??? moja matka mam konta na peko, a ja mbank

Czy ktoś wie co się z tym dzieję?? bo to jest wnerwiające, że czekam prawie tydzień :frowning: :frowning:

Jak przelewasz z kota to wcale się nie dziw że pieniądze nie chcą przyjść

:stuck_out_tongue:

Odnośnie sprawy to myślisz że na forum jest ktoś kto ma wgląd do przelwów ze wszystkich banków i udzieli ci konstruktywnej odpowiedzi co akuratnie stało się z Twoim

:roll:

Śmigaj do banku i wyjaśniaj sytuację, możliwe że nieprawidłowo wypełniłeś druk przelewu i stąd wszystkie perturbacje

Nie ma co robić sobie stresa .Przelewy potrafią iść tydzień a nawet półtora .Wszystko zależy od banku :smiley: tym bardziej ze to dwa inne banki

A jak go robiłeś przez internet ???

a w ciągu tych 5 dni nie było jakiś dni wolnych od pracy?? :wink:

Ja robiłem przelew przez internet

Wczesnej już przelewałem kasę z pekao na mbank trwało to góra dzień.

A formularz wypełniłem OK co to może z tum być?? przelewałem na tygodniu i żadnych dni wolnych nie było :mrgreen:

Złączono Posta : 20.05.2007 (Nie) 11:15

aaaaaaaaaaaa w historii przelewów w pekao piszę ze przelew zrealizowano, tylo nie widzę tej kasy na swoim koncie :confused:

No to utknęły gdzieś po drodze .Musisz czekać jak w poniedziałek nie będzie zadzwoń do banku

Sprawdź na KOCIE przez który wysyłałeś

przelewy w drodze

przelewy zrealizowane

przelewy oczekujące

Możliwe że był jakiś błąd podczas przelewu.

No to napisałem, że przelew został zrealizowany :? :?

Hmmm… może mam za dużą kolejkę przelewów bo mniej więcej w tym samym czasie siostra mi “przelała kasę” tzn. tej kasy też nie mam na koncie.

Pierwszy raz w życiu coś takiego mi się zrobiło, wcześniej było ok.

Ehhhh… może ze w formularzy pekao napisałem błędny adres ???, bo mi się coś pomyliło?? Ale z drugiej strony, ostatni przelała mi się kasa z tym błędnym adresem i było też ok :mrgreen: :mrgreen:

Boże! !!

Jak już to błędny numer rachunku, adres tutaj nie ma nic do rzeczy. Jeśli tak to chyba pieniądze przepadły.