Lustrzanka cyfrowa(jaką polecacie?)

Witam!

Chciał bym kupić aparat typu: Lustrzanka cyfrowa, problem w tym gdyż się na aparatach nie znam … chciał bym duża funkcjonalność aparatu do zdjęć uniwersalnych, robie zdjęcia bmxom i deskorolkom (obiekty szybko się poruszające) a miałem cyfrówkę która nie nadawała się do tego typu zdjęć… owszem robiła Łądne zdjęcia ludzi krajobrazów ale sportowe słabo, raz prześwietlało obraz a raz rozmazywało i nie potrafiło uchwycić danej akrobacji , a chciał bym aparat który miał by w sobie dobre makro dobre kolory, rozdzielczość, stabilizator obrazu, serie zdjęć jak najlepszą, nie zależy mi na tym aby miał kamerę w sobie bo to jest nie potrzebne, uwielbiam robić dużo zdjęć bo to jest moje hobby ale co do sprzętu Jeszce sie nie znam gdyż jest tego teraz dużo i ciężko cos dobrego wybrać wybrać.

Cena: hmm tutaj nie wiem po ile są takie lepsze aparaty, bo widziałem w róznych cenach 2000 , 3000, 4000, nawet 20000zł, nie chce jakiegoś schitu tylko porządny aparat który Bedzie się nadawał w każdych warunkach i miał wszystkie potrzebne akcesoria oczywiście:

lampa błyskowa

osłona słoneczna itd.

oczywiście trzeba zwrócić uwagę na to ze nie jestem jakimś profesjonalistą i nie robię zdjęć do jakichś magazynów itd. Tylko zdjęcia póki co dla siebie

Za pomoc będę naprawdę bardzo wdzięczny!

Pozdrawiam

witaj.

nie wiem czy w twoim przypadku lustrzanka cyfrowa to dobry pomysł, podałeś szeroki zakres zdjęć możliwych do robienia zdjęć, a to wiąże się z wymianą obiektywów i większymi kosztami rzecz jasna… jeśli już to może zajrzyj na http://www.recenzje.net.pl tam jest sporo recenzji aparatów. a swoją drogą to jednak poleciłbym ci jakiś porządny kompakt, np. fuji s9600 albo panasonic fz-50.

No to musisz się dokształcić trochę w tej dziedzinie bo wybranie swojego systemu i wydanie na to 20tys. zł to nie przelewki…może zacznij od książek ?

Ja bym ci polecił Canona 350D (co prawda juz nie produkowany, pozostaje ci tylko allegro LINK).

I tak jak powiedział Marcin28 , bedziesz musial się zaopatrzyć w co najmniej dwa obiektywy do swojego aparatu.

A ja Nikona D70, i co ?.. ważniejsze jest aby autor zdecydował w który system chce inwestować sama puszka to jeszcze nic ,ponieważ wszystkie mają zbliżone możliwości…