Lycos-Galeria Zdjęć

Chciałbym Na Lycosie dodać zdjęcie które ma 56 kb i jak juz mi sie ono doda, gdy zabisze strone, gdy ją opublikuje to odrazu wyskakuje okienko z krzyżykiem co mam z tym zrobic??

A adres do pliku jaki masz.??

Przykłady

c://zdjecia/plik.jpg

Czy zdjecia/plik.jpg

Drugi jest poprawny.

mam D:/Przemek/Fotosy/zdjecie1.jpg

to jak mam zrobic to tym 2 sposobem ??

Jak masz to w folderze przemek to Przemek/Fotosy/zdjecie1.jpg

Wskazujesz folder gdzie jest zdjęcie i nazwe pliku.

Bez D.

tego sie nie da inaczej zrobic niz C:\Documents and Settings\Internet\Moje dokumenty\Moje obrazy\Bez tytułu1.JPG

Ten link działą na komputerze ale na serwerze jest inaczej. Nie wpisujesz jak masz wyżej tylko po kolei nazwy folderów i plik.

Ewentualnie cały adres. Kliknij na obrazku wgranym już na serwer prawym przyciskiem myszy i właściwości. Zonaczysz adres obrazka. Ten wklej w miejsce tego :\Documents and Settings\Internet\Moje dokumenty\Moje obrazy\Bez tytułu1.JPG

no to ja wpisuje Przemek\Fotosy\zdjecie1.jpg i nic nie mam dalej!!

moze podalbym ci passy i ty bys mi to zrobil??

Wystarczy że podasz adres strony i katalogu ze zdjeciami i wkleisz kod tego dokumentu.

Podaj to tu a pomyślimy. :wink:

ja juz nic nie rozumie!!

Masz serwer na lycosie. Wgrałeś tam wszystko. Nie mozesz sprawdzac strony na kompie tylko na serwerze. Podaj adres serwera. Do tej galerii.

members.lycos.co.uk/gimn14/photoalbum.html

http://members.lycos.co.uk/gimn14/hpbimg/Bez%20tytułu1.JPG

To jest adres tego pliku.

Teraz jest pare błędów. Po pierwsze zmień nzawę na beztytułu1.jpg dokładnie tak z małych liter.

Po tym wszystkie obrazki wgraj do folderu zdjecia ( Tworzysz go) i zamiast adresu wpisujesz zdjecia/beztytulu1.jpg

jak to moze byc adres tego pliku?? nie wchodzi mi on w przeglądarce!! i wogule nie wiem jak to robic!! a czemu akurat hpbimg/Bez%20tytułu1.JPG

??

A gdzie wgrałeś zdjęcia?? Masz je na serwerze. Zmień ich nazwy jak napisałem wyżej i wgraj na serwer do katalogu np. zdjęcia.

Ten adres jest błędny.

mógłbyś ty mi to zrobić?? bo ja tego nie pojmuje. napisze ci na pw login i haslo i na twojego e-maila przesle ci te zdjecia. bo ja niewiem jakto zrobić pomożesz mi w ten sposób??

OK podaj.

Zobacz sobie kod własnej strony głównej

Galeria Zdjęć Szkolnych. - nie jest linkiem do galerii

Zobacz sobie Download - to jest prawidłowy link

LOL_1

  1. wrzuć na serwer wszystkie pliki i fodery ze swoją stoną www na serwer

folder.jpg

  1. w linkach do obrazka powineneś mieć taki zapis

link.jpg

  1. jeśli po kliknięciu na miniaturę chcesz pokazć duże zdjęcie

link_obraz.jpg

  1. pamiętaj - wszystkie pliki MUSZĄ znaleść się na serwerze - inaczej nie będą się wyświetlać

  2. D:/Przemek/Fotosy/zdjecie1.jpg - jest BŁĘDNYM zapisem

powinien wygladać tak /Fotosy/zdjecie1.jpg

U niego dokładnie:

[/code]

lazikar a czemu je pomniejszyles??