Lycos.pl

Ktos wie jak skonfigurowac serwer http://www.lycos.pl z total commanderem ?? ( chodzi mi o adres ftp )

POZDRO

Przede wszystkim musisz znać adres FTP, czyli np. ftp.lycos.pl (nie wiem czy to jest prawdziwy). Jeśli jest wymagane login i hasło, je również musisz posiadać. Potem włączas Commandera i klikasz na FTP połączenie w głównym oknie (albo sieć > FTP połączenie… / Net > Connect…). Otwiera ci się okienko, w którym naciskasz Nowe połączenie… / New connection… . W polu sesja (Session) wpisujesz dowolną nazwę, dzięki której poznasz to połączenie (np. “FTP Lycos.pl”). Poniżej musisz wpisać adres FTP. W kolejnym polu dajesz swój login, a jeszcze niżej hasło (jeśli jest potrzebne). A wtedy Już tylko wciskamy OK. Jeśli chcesz się połączyć z serwerem ( zakładam że chcesz :wink: ), Znowu wchodzisz na FTP połączenie. Tym razem masz już tam swoje połączenie. Zaznaczasz je i wciskasz Połącz (Connect)l. I to chyba wszystko.

Jeśli napisałem coś źle, to proszę mnie poprawić i nie robić wyrzutów :slight_smile: Miałem dziś zły dzień… :confused:

Przede wszystkim musisz znać adres FTP’ date=’

Jak sam napisalem nie znam wlasnie adresu ftp ;] ale dzięki, wiem ze chciales pomóc :slight_smile:

Zaloguj się i poszukaj w jakichś ustawieniach czy czymś w tym stylu.

w tym problem ze nie moge znalezc :(:(:frowning: