M2ts do mkv


(Legia33) #1

Dzień Dobry . Tak jak w temacie potrzebuje dobrego najlepiej darmowego, a jak nie ma dobrego darmowego to jakiegoś dobrego programu za któregoś pomocą mógłbym prze konwertować płytkę BR. Pisze to dlatego ze nie mam odtwarzacza BR a na urodziny dostałem płytkę, w pracy zrobiłem sobie obraz płyty i teraz ja prze konwertuje jakimś programem to film leci po angielsku. Gdy w pracy uruchamiałem płytkę przy włączaniu wyświetlało się menu gdzie mogłem wybrać język. Wiec jak mam to teraz zrobić, żeby móc oglądać po polsku ?


(xyzzyx) #2

Jakiego programu używasz do odtwarzania?, nie wiem czy dobrze zrozumiałem że w tej chwili odtwarzasz na komputerze. N.p. http://www.dobreprogramy.pl/VLC-media-p ... 13060.html umożliwia wybranie :ścieżki dźwiękowej, urządzenia dźwiękowego oraz kanału dźwiękowego. Oczywiście jeżeli są one zawarte w treści obrazu płyty który utworzyłeś. Do konwersji wszelkiego rodzaju użyj n.p. http://www.dobreprogramy.pl/FormatFacto ... 13295.html Pozdrawiam.


(Grzesiek811) #3

Do oglądania blu-ray na PC najlepiej używać Total Media Theater 3. świetnie odtwarza blu-ray w tym z katalogów i obrazów. Można jeszcze użyć WinDVD lub PowerDVD.

Żeby przerobić m2ts na MKV najlepiej wrzućic plik do tsmuxera i dać demux. Potem wrzucić te pliki do mkvmergeGUI (mkvtoolnix) i połączyć je w MKV.