Mac Mini - teraz pytania!

Co sądzicie o Macu Mini?

Ja myślę, że to spoko sprzęt :smiley:

Jest dobry do rozpoczęcia zabawy z Macami :smiley:

myślę że za tą cene kupisz lepszy sprzęt

myślę że ładnie wygląda i jest mały :stuck_out_tongue:

myślę żę jest to chyba najtańszy sposób by wejść w posiadania maca

Wiesz, niestety robię się już fanatykiem Apple :mrgreen:

:smiley:

I jest tak mały, że laptopy powinny się bać, rofl.

No ba, tańszego nowego Maca nie kupisz :smiley:

Ale i tak jest dość drogi, bo za 2-3tyś. da się kupić porządny sprzęt a nie jabłko bez nagrywarki DVD tylko z napędem combo (bazowa wersja) i kartą graficzną Intel GMA950 (chociaż obsługuje efekty graficzne OSX’a więc w pewnym sensie pasuje do niego).

Mi jakoś mac’i nie przepadły do gustu. lepiej kup normalny komputer PC i zainstaluj linuksa. Mówią, że w linuksie wszystko odwrotnie się robi. To niech lepiej zobaczą Mac’a (uniksa). I jeszcze jedno na tym sprzęcie se nie pograsz.

Wbrew pozorom na Maca są gry 8)

A PC już nie chcę!

Reklamy Apple mnie “nawróciły”, lol.

EDIT

Mam kilka pytań odnośnie Maca Mini.

  1. Czy monitor Samsung SyncMaster 920n 19" będzie współpracował z OSX i makiem? Czy muszę kupić monitor Apple którego nie chcę bo jest drogi.

  2. Czy głośniki TRACER MACARENA TRG-5S-1500-C-3 - 5.1 będą współpracowały z OSX i makiem? (lol)

  3. Jaka kamerka będzie współpracowała z OSX?

  4. Czy kupując Maka mini dostanę OSX w polskiej wersji językowej? (kupował bym tylko u oficjalnego dilera Apple)

  5. Czy Java będzie na OSXie działać? ^^ (wiem, że głupie pytania ale na serio w Macu jestem zielony, ale pomimo to chcę go ^^)

  6. Co oznaczają te polskie znaki w klawiaturze Apple? Tzn. że na przyciskach będą polskie znaki czy, że po prostu tych znaczków nie będzie na klawiaturze, ale jak wcisnę kombinację np. Alt+S to wyjdzie Ś?

Klawkę i mysz będę mieć z Apple.