MacAfee Security Scan Plus zamiast Avasta

Witam.

Czy MacAfee Security Scan plus jest również programem antywirusowym?

Mój system był stawiany od nowa i informatyk doradził MacAfee zamiast Avasta.Teraz zastanawiam się czy to był dobry wybór.Doradźcie czy odinstalować MacAfee i zainstalować Avasta.Dodam tylko,że system to win 7.pozdrawiam.

MacAfee Security Scan plus to zwykły śmieć…  Instaluje się przeważnie z FlashPlayer, wywal i uważaj co instalujesz…

Może chodzi Ci o - http://www.dobreprogramy.pl/McAfee-AntiVirus-Plus,Program,Windows,12526.html Ja bym został przy darmowym, plus twój rozum :smiley:

Nie,to nie jest ten program.to jest dokładnie to co napisałam ( MacAfee Security Scan ).Rozmawiałam jeszcze z tym panem i mówił,że każdy antywirus to śmieć i niepotrzebnie zamula system.On proponuje to i rozwagę…no i nie wiem co robić.Cały czas miałam Avasta a tu teraz jakoś tak goło się czuję :slight_smile:

Semtex,a co proponujesz?Jaki antywirus polecasz?Z góry dzięki za pomoc :slight_smile:

MacAfee Security Scan nie jest antywirusem i jest do usunięcia.Zainstaluj Avasta.

Czy po odinstalowaniu MacAfee przeczyścić system Cleanerem?Czy nie jest to potrzebne?

Możesz.Nie zaszkodzi.

Dziękuję za pomoc :slight_smile: