Machadałko

http://video.google.com/videoplay?docid … 3521009527

Mam takie pytanie, w jakim sklepie można kupić takie … “machadełka”? To czym robią takie okręgi w powietrzu… Albo jakąś fachową nazwę jak znacie tego sprzętu, może być jakiś link, jakieś forum :wink:

hehe daj spokój krzywde można zrobić tym ale robi wrazenie no fajne a może oni to sami robią. W cyrku to widziłem. :o

To chyba wiadome, że nie podpalałbym od początku, wpierw zająłbym się techniką samą, później w miarę zwiększania umiejętności zacząłbym podpalać końce “machadełka” :stuck_out_tongue:

No hmm ciekawe jak wykonane jakiś łancuch no i nie wiem moze jakieś coś nasycone paliwem czy czymś i podpalone nie mam pojecia ale efekt robi fajny.

Widziałem takie łańcuszki w Leroy Merlin,można kupić na metry,a na końcu na to "paliwko"co podczepić to musisz sam coś pokombinować.

byłem kiedyś na takim pokazie i tam mówili że początkujące osoby powinny kupić 2 piłeczki do tenisa i sznurek i z tego wykonać takie wahadełka

a te prawdziwe to łańcuch i metalowe kule nasączone w paliwie efekt niesamowity

że piłki do tenisa to wiedziałem, ale o sznurze to nie pomyślałem. Dzięki i czekam może ktoś jeszcze coś oryginalnego wymyśli.

wiesz może gdzie to można kupić? może jakiś link? :wink:

tego się człowieku nie kupuje! to się robi w garażu albo w piwnicy! to pohcodzi zza naszej wschodniej granicy :smiley: ćwiczy się normalnie z piłkami, a do prawdziwej zabawy używa się materiałów specjalnie nasączonych jakimś roztworem, który tak efektownie się iskrzy i daje cudowny efekt przy zetknięciu ze… śniegiem :slight_smile: w zimie to daje zajefajny efekt!

sam się tym interesuję :lol:

wigrus u mnie koło kamienicy jest park i tam takie trzy dziewczyny dopiero widac zaczynaja sie uczyc to robic i maja nie machadełka tylko piłki jak od tenisa przyczepione do sznurka (łańcucha?). Też tak zrób, to bedzie najbezpieczniejsze