Macintosh vs. PC

Wiem, że wiele tego znajdę w internecie, ale chcę poznać Wasze opinie.

Czy rzeczywiście Maki są takie dobre, jak zachwalają na tej stronie?

Co się bardziej opłaca - co jest tańsze ( :wink: )?

W polsce PC ponieważ serwis do kompa znajdziesz praktycznie wszędzie, z mac’iem będzie gorzej z serwisem, cyba że w Warszawie…

Na PC, a dokładniej Windowsa jest znacznie więcej programów niż na maca. Na macu też za bardzo nie pograsz…

co do strony to zachwalają tam maca bo to polska strona Apple, producenta maców…

Dokładnie zomo :wink:

NA stronie Visty też ci będą wychwalać wszystko.

Btw, Maci są cholernie drogie np. jeden z tańszych kosztuje ponad. 2 bańki (mac mini). Zresztą, na OS X jest mniej programosów niż na Winde :wink:

Po drugie jak chcesz grać w gry itp. to polecam ci PC bo w cenie średniego maca kupisz Full Wypas PC :stuck_out_tongue:

Ale z drugiej strony, jak masz 10k. to kupuj Maca z prockiem 4 (lub 8! !!

rozwalkompa Mac 'ki są na prawdę dobre Ci co ich nigdy w życiu na oczy nie widzieli i nic o nich nie wiedzą to dają posty tj. wyżej

co do gier to jakaś dziwna sprawa u mojej bratowej w biurze grają w MOHA przez sieć i jakoś problemów nie mają (oczywiście na Mac 'kach)

Ja też nie miałem zbyt wielkiej styczności z tymi kompami ale więcej powie Ci user korai

mac nie ma możliwości rozbudowy i modernizacji a jeżeli jużjest to amsz nie wielkie pole do manewru

Gry akurat mnie mało interesują…

Najbardziej chodzi o cenę :smiley: i oto, żeby dało się korzystać z neta (bezpiecznie), m.in. odwiedzać to forum, gadać przez Skype z kamerą itp.

Dzięki za Wasze opinie :smiley:

rozwalkompa , ja między innymi w szkole korzystam z iMac’ów, z systemem Mac OS 10.4 Tiger i jest bardzo fajny, bardzo dobrze się na nim pracuje. Gdyby nie cena to kupił bym sobie Mac Book’a.

Jeżeli korzystasz z koputera jedynie w celu surfowania po sieci i rozmawiania przez Skype to Mac jest stworzony dla Ciebie :wink: . No i oczywiście jeżeli masz w miare dużo kasy :stuck_out_tongue:

DragonWings , heh…też widziałem tego Maca. SZOK. 8 rdzeni :shock: a cena 13 tys…

Mak jest stworzony do pracy domowej i biurowej. Ma wszystko już po instalowane, nie wymaga instalacji dodatkowego oprogramowania. Maka jest natomiast trudniej rozbudować niż zwykłego PC. Maki też są bardzo stabilne (podobno). Więc jeśli ktoś szuka komputera do pracy biurowej, multimedialnej, surfowania w necie to polecam Maka, natomiast jeśli zamierzasz grać w wymagające gry i chcesz rozbudowywać swoją maszynę to polecam PC.