Macromedia Flash 5 +problem

witam

mam maly problem z instalacja flash-a 5.

gdy program zostaje rozpakowany i przechodzi do instalacji wywala blad:

Error extracting support files : nie mozna odnalezc okreslonego modulu.

instaluje(probuje) pod win2k.

czy ktos moze spotkal sie z tym problemem ?

pozdrawiam

Może plik z programem jest uszkodzony. Pobierz jeszcze raz programik i spróbuj jeszcze raz zainstalowac, może się uda :slight_smile: Powodzenia :smiley:

wlasnie posiadam trzy rozne pliki flash 5 i przy kazdej pojawia sie ten sam blad :expressionless:

Mnie się czasem zdarza, że jakiś pobrany plik nie może się zainstalować.

Najczęściej jest to spowodowane brakiem w spakowanym archiwum modułu naprawczego, które jest tworzone w momencie kompresji pliku do archiwum. Moduł naprawczy ma za zadanie odtworzenie pobranych lub przesłanych elementów archiwum w przypadku ich uszkodzenia. Moduł ten czasem jest celowo przez kogoś usuwany z archiwum (ze względu na dodatkowe pomniejszenie rozmiaru archiwum a tym samym uatrakcyjnienie lokalizacji dla np. “modemowców”) lub też dany plik jest archiwizowany nie tworzącym takiego modułu archiwizatorem, a nasz archiwizator nie może naprawić błędu, bo nie ma podstawy by go rozpoznać.

Fakt posiadania przez Ciebie trzech różnych plików nie musi oznaczać ich trzech różnych wersji. W sieci bardzo często funkcjonuje dokładnie ten sam plik (np. uszkodzony - pobrany z niepewnych lokalizacji) pod nieznacznie różniącymi sie nazwami lub rozmiarami uzależnionymi od stopnia kompresji.

Mam nadzieję, że rozwiałem Twoje wątpliwości. Radzę Ci pobierać pliki z (najlepiej) oryginalnych lokalizacji - wtedy masz pewność, że będą działały.

Pozdrawiam.

jestem pewien ze te pliki ktore posiadam sa ok.(dzialaja na innym kompie)

No to nie wiem. Do tej pory spotykałem się tylko z tym co napisałem powyżej.

Pozdrawiam