[macromedia flash 8] problem z kompilacją projektu

Po uruchomieniu pliku (domyślnym programem dla .fla jest Macromedia Flash Pro 8) “moj projekt.fla” pojawia się komunikat

Program włącza się bez projektu, jednak gdy drugi raz wybiorę ten sam plik, projekt już się jest w stanie uruchomić.

Po wciśnięciu Ctrl+Enter przy 8 GB wolnego miejsca na dysku konwertuje mi projekt Exporting Flash Movie.

Niestety, gdy upłynie minuta, pojawia się błąd (na dysku jest wtedy 7,75 GB wolnego miejsca, czyli problemu być nie powinno):

Plik źródłowy “moj projekt.fla” zajmuje 280 MB, zaś wyjściowy, który program utworzył “moj projekt.swf” 278 MB i niestety nie daje się uruchomić przez Flash Playera.

Co zrobić :)?

Pozdrawiam!

Proszę nazwać temat konkretnie. Wszelkie kody, raporty, proszę objąć znacznikami code lub quote

Rekord Guinnessa ? =D>

Strzelam że tak mocno przeciążyłeś bibliotekę że flash nie daje rady. Jest tak np gdy na jednej warstwie przekroczysz ilość obiektów równą 256 itp. Wątpię czy mimo wszystko to ma coś wspólnego z xml. Pokaż może kod xml to się dowiemy.

btw. jak to zrobiłeś :mrgreen: moja galeria we flashu zajmuje 3 kb i jest prawie skończona.

Kuzyn, który chodzi do liceum plastycznego miał zrobić w Macromedia Flash (obligatoryjnie w tym programie) swoją pracę. A jako pracę wybrał film wykonany w sposób poklatkowy (kilkaset zdjęć włączanych jeden po drugim w krótkim odstępie czasu, może ktoś z Was kojarzy takie bajki o plastelinowych ludkach z telewizji, gdzie co klatkę ktoś musiał wejść w kadr, minimalnie przesunąć plastelinę i zejść z kadru, i tak tysiące razy - to jest właśnie ta technika poklatkowa). Na pewno musi być jakiś sposób, żeby skompilować (opublikować) ten projekt.

PS. Kodu XML w zasadzie to żadnego nie ma.

Pozdro!

No nie wiem trochę mnie zagięło. Gdybym zobaczył jak to wygląda dokładnie choć kawałek to może bym coś podsunął. Co do błędu to osobiście dla samego testu spróbowałbym zrobić kopię zapasową pliku fla a drugi plik uciąć o połowę i zobaczyć czy się wysypie przy kompilacji. Nadal zostaję przy tym że to rozmiar robi swoje. Flash nie został zrobiony do tak dużych projektów.