Macromedia Flash Player 8

Witam,

Mam problem, który polega na tym, iz za każdym razem po uruchomieniu przeglądarki Intenret Explorer pojawia się komunikat o potrzebie zainstalowania MAcromed…Flash Player 8. To samo pojawia się przy ładowaniu sztron www.

Jednak po zainstalowaniu programu przeglądarka nie urochamia się wcale podają komunikat o wystąpieniu błędu. Gdy odinstaluje Macromedia przeglądarka chodzi normalnie ale znowu pojawia się komunikat o potrzebie zaistalowania.

W związku z tym mam pytanie jak zrobić aby komunikat o zabezpieczeniach się nie pojawiał lub co zrobić aby po zainstalowaniu Macromedia nie było problemu z przeglądarką.

Moja rada taka: zainstalować firefoxa, króty sam znajdzie odpowiednią wtyczkę i nie potrzebny będzie MFP8. Inna sprawa to możesz poszukać ServicePacków do Internet Explorera i odpowiednich patchy. Polecam jednak to pierwsze rozwiązanie… :wink:

jeżeli używasz IE zainstaluj program i bedzie po kłopocie bedziesz miał tylko wiecej banerów i reklam nic poza tym ale komunikat nie bedzie sie pojawiał - a jezeli cie to wkurza to polecam tak jak przedmówca FF i adbloka najlepiej adbloka + blokuje nie tylko banery i reklamy ale całe witryny polecam sam go używam i z dobrym filtrem który jest do pobrania w rozszerzeniach FF sprawuje sie rewelacyjnie