Macromedia Flash Player a pliki .swf

witam,

szukam odpowiedzi na pytanie:

‘dlaczego nie moge otworzyć pliku swf za pomoca Macromedia Flash Player ?’

Playera mam zainstalowanego, ale plik swf który mam na pulpicie nie jest przypisany do żadnego programu. Oczywiście moge otworzyć go w przeglądarce ale koniecznie chcę za pomocą MFP. Chciałbym także aby pliki swf były przypisane do Macromedia Flash Player’a (MFP), aby w momencie kliknięcia domyślnie otwiera się MFP

Czy ktoś zna odpowiedź ?

Pozdrawiam Robert

prawoklik na pliku --> otwórz za pomocą --> wybierz program --> wskaż FlashPlayera z listy lub przeglądaj w poszukiwaniu playera --> zawsze używaj tego programu…

niestety już tak próbowałem, nie pmogło! Nie mam takiego programu do odtwarzania swf. Tzn. mam coś w katalogu windows co sie zainstalowało przy instalacji ze strony Macromedii, ale to jest tylko update pluginu przeglądarki

Może spróbuj tym.

http://www.globfx.com/products/swfplayer/

nie w windows, a w program files :slight_smile:

W windowsie masz wtyczki do obsługi .swf przez przeglądaki.

ok dzięki, o to chodziło :wink:

Liczyłem na MFP ale Swiff też może być ważne że działa

Serdeczne dzięki

Pozdrawiam Robert

no właśnie wtyczki do obsługi przez przeglądarki, a w files masz odnośnik do samego playera. Zresztą skoro koledze już działa, to nie ma co dalej drążyć tematu.

Pozdrawiam

Jeśli nie da sie macromedia to spróbuj internet explorer czyli otwórz za pomocą… Ja tez miałem ten problem jka zainstalowałem macromedie ale teraz działa ale nie powiem dlaczego poprostu zaczęło otwierać:)