Madness Interactiv, super gra którą każdy zna

Co sądzicie o tej grze? Czy warto w nią zagrać i czy polecacie ją innym ;] Mi osobiście gra ta bardzo sie spodobała, niestety po kilku tygodniach troche mi sie znudziła, ale znów zaczołem w nia grać i jestem coraz lepszy :mrgreen:

Madness Interactive jest grą, zdecydowanie przeznaczoną dla pełnoletnich użytkowników. Akcja rozgrywa się w świecie, gdzie prawo, sprawiedliwość, uczciwość i tego typu wartości nie są poważnie traktowane. Ludzie mieszkający w tym miejscu na twarzy mają krzyż. Pozycja oferuje cztery tryby rozgrywki: trening, pojedynek, eksperyment oraz normalna gra. Postać ma do dyspozycji cała masę broni: noże, tonfa, siekiera pistolety, karabiny, wyrzutnie rakiet i wiele innych. Bohatera można wystylizować, dzięki różnym akcesoriom, np. na szeryfa, pirata, Smitha (Matrix), Clowna. Sterowanie odbywa się za pomocą myszki oraz klawiatury. Jest możliwość wprowadzenia kodów, które pomagają w trudnych sytuacjach lub uprzyjemniają grę.

Zdjecie z gry:

321.jpg

Link do downloadu z grą:

http://www.speedyshare.com/836215493.html

No ta gra jest bardzo fajna jak w nią pierwszy rz zagrałem bylem zdziwiony i jednocześnie podobał mi sie pomysł twórców. Jednak ta gra po akimś czasie sie nudzi niestety(prawie każda gra sie kiedyś znudzi) :smiley:

a ja mam taki problem:

piszę:

i mam takie białe tło i nawet się tego wyłączyć nie da :confused:

Mi wszystko dziala jak powinno… sprobuj sciagnac jeszcze raz i uruchomic ponownie, albo zobacz czy na innym kompie ci dziala ;]

Trok

Na Forum używamy polskich znaków.

Proszę poprawić pisownię zarówno w temacie, jak również w swoich postach.

W celu edycji postów proszę skorzystać z przycisku icon_edit.gif

Zignorowanie prośby będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

Ciekawe czemu ale kaspersky wykrył wira.