Mafia Problem

(Wojtanos) #1

Witam, mam problem z grą Mafia, a mianowicie z przejściem misji, gdzie musze uzyskać informację od Franka. Jak już zauważyłem posiada on dużo ochroniarzy, których z łatwością tępie. Mam jednak problem, gdy już wszystkich ich wybiłem, został mi Frank skulony na ziemi. Uderzylem go i się wyprostował. No to naciskam prawy myszki, żeby coś do niego powiedzieć i jakoś wydobyć z niego te informacje. Nic to jednak nie daje. To znowu kilka razy go bije pięścią a on nadal niemowa. Nie wiem czy to błąd w grze czy co :shock: W końcu nie pozostaje mi nic innego jak go tylko dobić, ale wtedy misja jest nieudana :frowning:

Proszę o pomoc :frowning:

(Dudas bad boy) #2

Nie bij go wcale bo to nic nie da. Próbowałeś przejść misje lilka razy?? spróbuj nacinąś prawy do niego nawet jak lezy skulony.

(Akira3179082) #3

musisz do niego strzelic, ale go nie zabić wtedy struchleje i zacznie gadać

(Dudas bad boy) #4

Wcale nie ja nie musiałem po prostu do niego potrzedłem i zagadałem :?

(Błażej) #5

Wojtano , przeczytaj sobie solucje do tej misji, to wtedy będziesz miał pewność.

(Danielm86) #6

nigdy nie bij swoich, bo nikt nie będzie chciał z tobą gadać :mrgreen:

(Wojtanos) #7

Ale naciskam ten prawy myszy a on siedzi taki skulony i nic się niedzieje. Chodze obok niego, troche się oddalam naciskając ten lewy myszy i nic :confused:

(Błażej) #8

Przeczytaj dokładnie solucje.

Jak nie działa to spróbuj przejść tą misję od nowa.

(Dawid Tworzy) #9

Z tego co pamiętam to ja go tłukłem, aż sam zaczoł jęczeć żebym przestał... i tak wykonałem to zadanie... jeśli mnie pamięć nie myli...