Mafia Problem

Witam, mam problem z grą Mafia, a mianowicie z przejściem misji, gdzie musze uzyskać informację od Franka. Jak już zauważyłem posiada on dużo ochroniarzy, których z łatwością tępie. Mam jednak problem, gdy już wszystkich ich wybiłem, został mi Frank skulony na ziemi. Uderzylem go i się wyprostował. No to naciskam prawy myszki, żeby coś do niego powiedzieć i jakoś wydobyć z niego te informacje. Nic to jednak nie daje. To znowu kilka razy go bije pięścią a on nadal niemowa. Nie wiem czy to błąd w grze czy co :shock: W końcu nie pozostaje mi nic innego jak go tylko dobić, ale wtedy misja jest nieudana :frowning:

Proszę o pomoc :frowning:

Nie bij go wcale bo to nic nie da. Próbowałeś przejść misje lilka razy?? spróbuj nacinąś prawy do niego nawet jak lezy skulony.

musisz do niego strzelic, ale go nie zabić wtedy struchleje i zacznie gadać

Wcale nie ja nie musiałem po prostu do niego potrzedłem i zagadałem :?

Wojtano , przeczytaj sobie solucje do tej misji, to wtedy będziesz miał pewność.

nigdy nie bij swoich, bo nikt nie będzie chciał z tobą gadać :mrgreen:

Ale naciskam ten prawy myszy a on siedzi taki skulony i nic się niedzieje. Chodze obok niego, troche się oddalam naciskając ten lewy myszy i nic :confused:

Przeczytaj dokładnie solucje.

Jak nie działa to spróbuj przejść tą misję od nowa.

Z tego co pamiętam to ja go tłukłem, aż sam zaczoł jęczeć żebym przestał… i tak wykonałem to zadanie… jeśli mnie pamięć nie myli…