Mafia!

Witajcie!

1.Mam problem z wsiadanie do samochodu! Jak podchodzę do samochodu do którego muszę wsiąść i naciskam prway przycisk myszki to pokazuje się okno a w nim "siądź za kieronicą, wsiądź przednimi drzwiam, wsiądź tylnymi drzwiam, zaknij! I obojętnie co bym wcisnął nic się nie dzieje i nie mogę wsiąść! Próbowałem już wsiąść z każdej strony auta i nic!

  1. Co trzeba zrobić abym mógł zrozumieć to co mówią ludzie w grze??

Wielkie dzięki! !!

nauczyć się angielskiego :slight_smile:

:ok: dobra rada hehe :smiley:

Poprostu nie możesz wsiąść “jeszcze” do takich samochodów (nie umiesz ich otwierać), im dalej będziesz w grze tym więcej samochodów będziesz mógł “zwinąć” :wink:

Ale mi chodzi czy jest takie spolszczenie albo coś co pozwoli że pod obrazek będą napisy?

Umię już otwirać dany samochód a dalej i tak nie mogę wsiąść! Nie mogę wsiąść do forda typa A tego co mi ralf(mechanik) pokazał jak się włamuje!

a wsiadasz jak Ralf pokazał czy po prostu chcesz wściąść :roll:

bo Ralfi uczy kraść samochody :!: więc jak pokaże co trzeba zrobić to ty musisz zrobić to samo :!: czyli wciskasz przycisk “action” (albo use) i pojawia się na dole ekranu pasek, który się zapełnia co oznacza otwieranie zamka… :slight_smile:

jest :slight_smile: poszukaj sobie na GooGlach… :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Nie mogę wsiąść Ralf tylko mi pokazuje jak to się robi! Ale ja jak podchodzę do auta i wciskam przycisk action(prway przycisk myszki) to dzieje się tak jak wcześniej napisałem!

coś robisz źle… próbuj aż się uda :smiley:

Łatwo ci powiedzieć ! próbowałem z 1000razy! Jak wciskam to pokazuje się tej jeb…okno i nic! i nieraz słychać jakieś szybkie bebłotanie!

Nikomu się tak nie zazyło???

POMOCY! !!

jedyne co mi do głowy przychodzi jeszcze:

:idea: :arrow: wciśnij i przytrzymaj “action” jak będziesz wsiadał do tego samochodu :!: :!: :!:

polecam http://www.forum.mafiaheaven.xt.pl tam opiszesz swoje problemy i ci napewno pomogą 8) jeśli jesteś nowym w świecie gry Mafia to polecam 8)

gdzie mam się zarejstrować na tej stronie??

mariusz1718 a robiłeś to:

bo to ma wielkie znaczenie w grze :!: :!: :!:

już ci napisali odpowiedź na forum.mafiaheaven.xt.pl :smiley: ale jak coś to wal jeszcze 8)