Magic Tune i Samsung 2333sw

Zainstalowałem oprogramowanie Magic Tune na nowo zakupionym monitorze i po próbie włączenia wyskakuje od razu raport o błędach. Próbowałem reinstalacji i instalowanie różnych wersji i za każdym razem to samo.

Edit:

Karta Graficzna: Radeon x1650

Monitor: Samsung 2333sw

Na monitorze instalowałeś oprogramowanie? Ciekawe… Skoro ten program robi problemy to go odinstaluj.

Jak przeglądam w sieci to wielu użytkowników ma podobne problemy, program/monitor jest niekompatybilny w wieloma kartami graficznymi.

Ja też mam problem z tym programem. Nie działa bo mu nie pasuje karta grafiki… a jakiś czas temu pasowała… sterowniki itp te same… Na stronie samsunga jest lista kart graficznych obsługiwanyc no i jak ktoś ma nowszą to monitor do wyrzucenia chyba że podpinając jakąś starszą kartę sobie ustawi. Ten model monitora co ja mam -Samsung 971P można ustawiać tylko poprzez ten program- natężenie lamp, kontrast itd, jakieś programy do ustawień jak niektórzy polecają np narzędzie nVidii nie ustawia kontrastu tak jak tamten program, narzędzie nVidii ustawia tylko programowo kontrast (brzydki efekt jest) lub jasność (kolorów jasność tylko ustawia a nie moc lamp).

puchal21 , popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif