Magnifier i problem litery 'ł'

(Ggniadek) #1

Po zainstalowaniu Win 7 w wersji beta bardzo mi się spodobała funkcjonalność programu magnifier, który w końcu oferuje powiększanie pelnoekranowe. Wszystko by było fajnie, gdyby nie problem z literą 'ł' podczas pracy tego programu. Kiedy program jest uruchomiony, a my spróbujemy napisać literę 'ł' zamiast tej litery zmienia się tryb powiększania programu na lupę. Jest to dość ciekawe tym bardziej, że skrót do uruchomienia lupy jest Alt + CTRL + L. Myślałem, że po ukazaniu się wersji RTM problem zostanie rozwiązany, ale niestety dalej występuje. Czy ktoś ma pomysł co z tym zrobić tak, aby dało się podczas pracy z tym programem swobodnie wpisywać literę 'ł''? Czy da się jakoś zmienić skróty programu, który jest już skompilowany, bo przecież nie ma dostępu do źródeł :frowning: .

PS. Ciekawostka jest taka, że jak wpisujemy dużą literę 'Ł' to problem nie występuje.

(MarS) #2

Zapewne masz grafikę Intela, która domyślnie ustawia taki skrót dla siebie. Wejdź do właściwości karty graficznej i wyłącz skróty klawiszowe

(Ggniadek) #3

To nie jest ten problem, bo jak program magnifier jest wylączony to nie ma problemu, a kartę mam ATI.

(mktos) #4

Prawy Alt (Alt Gr) jest traktowany tak samo jak Ctrl, stąd problem. I tak, to jest problem z Magnifierem - po prostu błąd programistów tego narzędzia.