Mail z powiadomieniem sms

(Pavko89) #1

Witamsz szukam skrzynki pocztowej, która powiadamiałaby mnie o otrzymanej wiadomosci e-mail. Mail może być płatny Mam telefon w orange i cos te powiadomienie które oferują nie sparawuje sie dobrze.

(Kutar 0) #2

Załóż sobie konto na stronie Orange (MultiBox). Tam możesz założyć mejla z powiadomieniem SMS.

Wiem, że nazwa.pl oferuje w swoich kontach pocztowych powiadomienie SMS, ale musisz sobie wykupić hosting :slight_smile: Wieć raczej odpada. Ewentualnie przy wykupieniu domeny u nich dostajesz jedno konto e-mail gratis :slight_smile:

(Pavko89) #3

Mam tam swego maila jednak pewnie cos zrobiłem nie tak podczas konfiguracji bo poprostu nie dostaje powaidomienia na telefon chociaż mam maila w skrzynce

(Kutar 0) #4

Jak wejdziesz w swoje odebrane wiadomości , to w menu na samym dole masz "konfiguruj". Wchodzisz tam i klikasz na kartę "powiadomienia". Ustawiasz przy "Powiadomienia dla Skrzynki wiadomości" zaznaczenie przy "Aktywne" i wybierasz np. "natychmiast".

(DanKar) #5

Z tego co wyczytałem na stronie Orange wynika, że użytkownik powiadamiany jest raz dziennie smsem w godzinach wieczornych :? Szkoda, że tylko raz... :frowning:

(B Hadrich95) #6

W Gmailu można wysyłać i odbierać e-maile przez telefon. Wystarczy ściągnąć na telefon Gmail Mobile.Żeby go pobrać wystarczy w ustawieniach na dole nacisnąć pobierz Gmail Mobile.Do działania programu potrzebny jest wap.

PS.Gmail to darmowa poczta. :mrgreen: