Maksymalna bezpieczna temperatura płytki asus a8n-e!?

Tak jak w temacie chciałbym wiedzieć jaka jest maksymalna bezpieczna temperatura płytki asus a8n-e. W evereście pokazuje mi że ma ona 41 stopni. To według was jest za duża czy w normie temperatura?

Napiszcie mi jak sprawdzić temperaturę w Biosie.

W normie. Przy 60 stopniach możesz szukać przyczyny tak wysokiej temperatury.

w zależności od biosu jest pokazana temperatura np. procesora. W zakładce Health czy tej podobnej. Musisz poszukać! Ciekawość nie gryzie!

Wejdź do swojego biosu i poszukaj w odpowiedniej zakładce temperatur i obrotów wentylatorka, napewno wpadnie ci w oko od razu.

Pozdrawiam.

też mam tą płytę główną

mogę w pon powiedzieć ci jakie ja mam temp

u ciebie tez wiatraczek na płycie głównej od chipsetu chodzi tak głośno? u mnie 6000rpm i buczy jak dziewica

tak chodzi strasznie głośno i rozważam czy go nie odłączyć bo wtedy jest dużo ciszej.(u mnie miał chyba 7000 obrotów) Narazie mam temperaturę płyty głownej około 46-47 stopni czyli urosło tylko około 5 stopni czyli chyba może być.

Jak w biosie sprawdzałem to miałem temperaturę płytki chyba 30 stopni.

W pc probe mam też temperaturę płytki 46 stopni czyli chyba jest ok.

lepiej kupić radiator na allegro, koszt około 20zl z przesyłką Zalmana

nie wiem czy dobrze robisz odłączając go, jak wiatraczek jest podłączony to nie da się go dotkną tak gorący jest, bez niego nie wiem ile tam jest stopni.

to 46C to chyba jest czegoś innego, bo chipset ma taką temp ze oparzyć się można, na 50 to nie wygląda.