Maksymalna prędkość łącza tp

Witam, mam neo 1mb i w tp powiedzieli mi że nie ma szans żeby poszła mi wyższa prędkość> I teraz moje pytanie czy nic już z tej lini nie da się wycisnąć ??

Mode: ADSL2+

Type: Interleave

Line Coding: Enable

Status: SHOWTIME.L0

Downstream Upstream

SNR Margin (dB): 10.3 21.5

Attenuation (dB): 04 26.5

Output Power (dBm): 10.5 10.5

Attainable Rate (Kbps): 2196 392

Rate (Kbps): 1316 326

D (interleave depth): 16 2

Delay (msec): 6.12 7.83

HEC Errors: 0 0

OCD Errors: 0 0

LCD Errors: 0 0

Total ES 5939 1

sorki, ale ja się nie znam to nie odpowiem, ale to Ty, musisz sobie odpowiedzieć, jeżeli ktoś ci powie, że pójdzie więcej, to kto będzie miał rację, :arrow: moim zdaniem to oni (tp) wiedzą najlepiej.

Oni nie wiele wiedzą. Najlepiej im wychodzi dzwonienie i naciąganie na podpisanie dalszej współpracy.

Mi sami zaproponowali zwiększenie prędkości z 2 na 20,bo kończyła mi się umowa.

Po zwiększeniu prędkości strasznie mi cięło neta (5 min był,2 min nie było) .

Jak zadzwoniłam w celu zgłoszenia usterki to się dowiedziałam,że mieszkam za daleko od centrali (przy podpisaniu umowy nikt mi nie mówił tego)

i prędkość 20 nie będzie u mnie stabilnie działała. Jak to usłyszałam to suchej nitki nie zostawiłam na gościu,który ze mną rozmawiał.

Zgłaszałam sprawę w piątek,a w sobotę technik był u mnie. Wymienił kable (jak to nazwał na mocniejsze) i działa stabilnie.

Oczywiście prędkość ma być DO 20,ale nie powinna być mniejsza jak 12 (też od technika wiem). U mnie teraz waha się na poziomie 17-18.

zbyt niski margines i nie da rady więcej

jak daleko masz centrale tel. bo router źle wyświetla u ciebie dane o tłumieniu (attenuation)

Dziwne są te parametry… Możesz sprawdzić na innym sprzęcie?

mam od centralki ok 2 km… a na innym sprzęcie nie dam rady sprawdzić

Nie pójdzie, ograniczenie na centrali na DSL’amie. Jak wymienia na nowszy, inny port to wtedy.

Pracuję na infolinii neostrady (technicznej, nie sprzedażowej żeby nie było) mogę Ci sprawdzić, kontakt PW