Maksymalna prędkość łącza tp

(Ernestek) #1

Witam, mam neo 1mb i w tp powiedzieli mi że nie ma szans żeby poszła mi wyższa prędkość> I teraz moje pytanie czy nic już z tej lini nie da się wycisnąć ??

Mode: ADSL2+

Type: Interleave

Line Coding: Enable

Status: SHOWTIME.L0

Downstream Upstream

SNR Margin (dB): 10.3 21.5

Attenuation (dB): 04 26.5

Output Power (dBm): 10.5 10.5

Attainable Rate (Kbps): 2196 392

Rate (Kbps): 1316 326

D (interleave depth): 16 2

Delay (msec): 6.12 7.83

HEC Errors: 0 0

OCD Errors: 0 0

LCD Errors: 0 0

Total ES 5939 1

(eminat) #2

sorki, ale ja się nie znam to nie odpowiem, ale to Ty, musisz sobie odpowiedzieć, jeżeli ktoś ci powie, że pójdzie więcej, to kto będzie miał rację, :arrow: moim zdaniem to oni (tp) wiedzą najlepiej.

(agaopo) #3

Oni nie wiele wiedzą. Najlepiej im wychodzi dzwonienie i naciąganie na podpisanie dalszej współpracy.

Mi sami zaproponowali zwiększenie prędkości z 2 na 20,bo kończyła mi się umowa.

Po zwiększeniu prędkości strasznie mi cięło neta (5 min był,2 min nie było) .

Jak zadzwoniłam w celu zgłoszenia usterki to się dowiedziałam,że mieszkam za daleko od centrali (przy podpisaniu umowy nikt mi nie mówił tego)

i prędkość 20 nie będzie u mnie stabilnie działała. Jak to usłyszałam to suchej nitki nie zostawiłam na gościu,który ze mną rozmawiał.

Zgłaszałam sprawę w piątek,a w sobotę technik był u mnie. Wymienił kable (jak to nazwał na mocniejsze) i działa stabilnie.

Oczywiście prędkość ma być DO 20,ale nie powinna być mniejsza jak 12 (też od technika wiem). U mnie teraz waha się na poziomie 17-18.

(djosdanielos) #4

zbyt niski margines i nie da rady więcej

jak daleko masz centrale tel. bo router źle wyświetla u ciebie dane o tłumieniu (attenuation)

(Kuba Bed) #5

Dziwne są te parametry... Możesz sprawdzić na innym sprzęcie?

(Ernestek) #6

mam od centralki ok 2 km.... a na innym sprzęcie nie dam rady sprawdzić

(Krzysiek21) #7

Nie pójdzie, ograniczenie na centrali na DSL'amie. Jak wymienia na nowszy, inny port to wtedy.

(Dominikg Pretor) #8

Pracuję na infolinii neostrady (technicznej, nie sprzedażowej żeby nie było) mogę Ci sprawdzić, kontakt PW