Maksymalna przepustowość łącza

Rozmawiałem własnie z klientką i twierdzi ze tylko 20mb max co netia moze puscic,wiec jej powiedziałem ze sprawdzałem w orange i jest 40mb,odesłała mnie do pomocy technicznej zeby sprawdzic max przepustowosc bo ona sie nie zna hehe.Orange blokuje specjalnie kable dla konkurencji czy jak??

No niestety w pomocy technicznej sprawdzili i z neti wiecej nie pójdzie po moim kablu,dziwne skoro na orenge pokazuje inaczej,ale co tam obniżą mi abonament zostawiając max predkosc

jak na stronce orange jest u ciebie 40Mb to znaczy że w centrali są zamontowane karty do vdsl ale pewnie jest tak że orange ma je zarezerwowane dla swoich klientów nie wiem jak tam jest z tym vdsl w neti

parametry porównaj sobie z użytkownikami forum http://forum.neostrada.info/viewtopic.php?f=66&t=20518 przejrzyj wątek możesz zapytać o max prędkość myślę że też ci powiedzą że koło 30Mb będzie

hmmm , ja akurat dostałem za przedłużenie umowy lepszą ofertę niż nowy :slight_smile: a mianowicie …

  • szybki internet max 20Mb/s ( tyle ile wyciągnie twoja linia )

  • abonament przez 2 miesiące po 1zł

  • następne miesiące po 45.90

  • router Netia spot za 1zł

oczywiście po wysłaniu wypowiedzenia :slight_smile: no i nie muszę płacić aktywacji ani telefonu czy utrzymania linii bo jestem na CU Netia

Tak na stronce pisze ze 45.90 tyle że własnie mi pani powiedziała ze to na kablach neti jak bym miał to zostawili by predkosc i zeszli na niższy abonament,a że sa dzierżawione to niby nie moge chyba ze mi obniżą do 10mb,netia spot za 1zł umowa na 24 miechy i nic wiecej żal,chyba przejde do tepsy albo pójde do wektry