Maksymalne podkręcanie

Witam mam pytanie - posiadam geforce 7600-najnowsze stery

pentium 4 2.4ghz

2gb ram 2 koście z geila 1 eliksir i jedna goodram

zasilacz 400 tracer jakiś tam z malym chlodzeniem

obudowa raidmax ninja z 3 wentulatorami w tym 2 duże z przodu i z tyłu a jeden mnały z boku

płyta główna msi 865g neo 2

i to by było na tyle przejde do setna podkęciłem procesor z

2.4000 na 2.7000 i cpu był zaznaczony na żułto,jak by miał się spalić to by byl na czerwono

ram z 1.50 na 1.75-litery żółte

grafa to co ram mam pytanie czy to żeczewiście coś da a jak tak to czy moge podkęcić kompa bardziej czy na razie to wystraczy i co to moze spowodować

Do podkręcania musisz mieć dobry zasilacz(nie za słaby).A co do grafy to sam musisz zobaczyć czy na prawdę musisz ją podkręcać.Jeśli grasz w gry to czasem opłaca się podkręcić.

Proszę zmienić temat na konkretny, opcja EDYTUJ i popraw.JNJN

Chodzi o to ile max moge wycisnąć bo mam windowsa 7 ultimate i robię wszystko żeby śmigał jak xp ale jak na razie tak nie jest niestety

Próbujesz z niczego zrobić coś. Zakładam, że jesteś nowicjuszem, jeśli chodzi o OC. A nieumiejętne podkręcanie może wywołać skutek odwrotny do zamierzonego (w najgorszym wypadku uszkodzenie sprzętu). Nie uda Ci się zrobić tak, aby Windows 7 ‘śmigał’ jak XP. Nie ta półka techonologiczna, przykro mi.

Na takim zasilaczu daruj sobie jakiekolwiek oc, chyba, że już nie zależy Ci na sprzęcie. Poza tym to i tak bezcelowe, gdyż jak mówił kolega powyżej Windows 7 na Twoim sprzęcie nie będzie działał jak należy.

Wiem wiem dlatego podkręciłem niewiele i wmontowałem xp już po wszystkim wmontowałem far cry-a 2 i śmiga mi wszystko jak nalezy na średnio-wyższych detalach mam najnowsze stery 185.1 przyśpieszają grafe itp