Maksymalny upload blokuje otwieranie stron neo 512

(Oxygene8) #1

Cześć od kilku dni mam neo 512 i zauwazylem że w kazym programie np emule lub azureus gdy zrobie upload maksymalny czyli 15-16 kilo to w ogóle nie chcą mi się strony otwierać. Nawet jak w programie mam ustawiony maksymalny upload a wysyla się np z 10 kilo to w ogóle nie moge nic otworzyć pokazuje mi się okno takie jakby internet wogóle nie działał. Dlaczego tak się dzieje bo gdy miałem kiepskawą radówkę wszystko było ok.

(Maryll2) #2

Może dlatego ze neo ma przepustowosc do 16kb/s ?? UL ?

Spróbuj zmniejszyc do 5 i zobacz jakie będą efekty.

U mnie jest podobnie :slight_smile:

(Oxygene8) #3

Tak zgadza się gdy zmniejsze wysyłanie to jest ok ale w radówce było inaczej. Chyba muszę się przyzwyczaić.

A moge prosić o usatwienia azuresua dla neo 512 bo nie moge ujechac?

(Vegossj2) #4

Neostrada jest łąszcem asynchronicznym tzw. nie można jednocześnie pobierać i wysyłać.

(Oxygene8) #5

No tak zgadza się ale jak uzyskac w miarę przyzwoite prędkości. Nie moge sobie z tym poradzić.

Złączono Posta : 19.12.2006 (Wto) 19:49

Chodzi mi o link do jakiegoś cofigu dobrego bo nic ciekawego mimo poszukiwań nie znalazłem. Może słabo szukałem :frowning:

(klonmarcin) #6

ja w radiówce mam upload w granicach 60kB/s ale internet działa dobrze :slight_smile:

(Lin) #7

Ustaw limit wysyłania na 10kb/s a limit pobierania całkowicie wyłącz!

Powinno być dobrze, przynajmniej u mnie się sprawdza!

(Juniorek) #8

khemm.... chyba cos ci sie pokickalo...

asynchyroniczne lacze to takie gdzie dl jest wiekszy od uploadu....

co do twojego problemu...

jezeli masz zapchany wysyl, to nic niezedrzesz.... to jest minus ADSL`a... noi neozdrady....