Maksymalny upload blokuje otwieranie stron neo 512

Cześć od kilku dni mam neo 512 i zauwazylem że w kazym programie np emule lub azureus gdy zrobie upload maksymalny czyli 15-16 kilo to w ogóle nie chcą mi się strony otwierać. Nawet jak w programie mam ustawiony maksymalny upload a wysyla się np z 10 kilo to w ogóle nie moge nic otworzyć pokazuje mi się okno takie jakby internet wogóle nie działał. Dlaczego tak się dzieje bo gdy miałem kiepskawą radówkę wszystko było ok.

Może dlatego ze neo ma przepustowosc do 16kb/s ?? UL ?

Spróbuj zmniejszyc do 5 i zobacz jakie będą efekty.

U mnie jest podobnie :slight_smile:

Tak zgadza się gdy zmniejsze wysyłanie to jest ok ale w radówce było inaczej. Chyba muszę się przyzwyczaić.

A moge prosić o usatwienia azuresua dla neo 512 bo nie moge ujechac?

Neostrada jest łąszcem asynchronicznym tzw. nie można jednocześnie pobierać i wysyłać.

No tak zgadza się ale jak uzyskac w miarę przyzwoite prędkości. Nie moge sobie z tym poradzić.

Złączono Posta : 19.12.2006 (Wto) 19:49

Chodzi mi o link do jakiegoś cofigu dobrego bo nic ciekawego mimo poszukiwań nie znalazłem. Może słabo szukałem :frowning:

ja w radiówce mam upload w granicach 60kB/s ale internet działa dobrze :slight_smile:

Ustaw limit wysyłania na 10kb/s a limit pobierania całkowicie wyłącz!

Powinno być dobrze, przynajmniej u mnie się sprawdza!

khemm… chyba cos ci sie pokickalo…

asynchyroniczne lacze to takie gdzie dl jest wiekszy od uploadu…

co do twojego problemu…

jezeli masz zapchany wysyl, to nic niezedrzesz… to jest minus ADSL`a… noi neozdrady…