Mała ilośc pamięci na dysku

Mam wielki problem. Odkąd zainstalowałem eMule mam praktycznie zapełniony dysk twardy. :frowning: Komp mi sie przez to strasznie tnie. :frowning: Znalazłem folder w którym to "coś "jest. Te "coś to prawie 40GB . No to to jest w folderze eMula,dalej folder TEPM i to w nim to jest . te coś to pliki :

BAK, MET, PART. Wie ktoś może co too w ogóle jest, i czy moge to wykasować .Z góry tenx!

Wydaje mi się że te pliki to są pliki nieściągnięte do końca. Ściągasz coś teraz z Emule?

nie !!

dysk masz zapełniony miejscem na te pliki :stuck_out_tongue:

jak dajesz jakiś plik do pobrania do program juz rezerwuje na dysku miejsce na niego i jest to właśnie w takich plikach :stuck_out_tongue:

PART- to nie ściągnięty plik , a w katalogu temp są same nie ściągnięte pliki

Halo , Halo spokojnie…

Ktalog Temp , zawiera tylko i wyłacznie ściąganie pliki.

Dokładnie o zawartości każdego pliku pisałem :

Najpierw przed wykasowanie pliku, napisz co aktualnie ściagasz i ile to zajmuje miejsca. Oraz napisz jak sprawa wygląda z zawirusowanie twojego komputera ?

ŚCIĄGAM TERAZ OKOŁO 30 GB PLIKÓW GŁOWNIE FILMY I MP3 . KOMPUTER JEST CZYSTY JAK ŁZA.

Więc czemu się dziwisz :?

eMule przed skonczeniem ściagania rezerwuje na dysku miejsce pod ściagane pliki.

Jak dla mnie to twój problem lezał w niewiedzy na temta ilości ściaganych plików, wszytsko jest w porządku i mam nadzieje ze rozwiałem twoje wątpliwości.

Jeżeli ściągamy na partycję w systemie NTFS i wybraliśmy w ustawieniach rozszerzonych 'create new part files as sparse" to ilość rezerwowanego miejsca poważnie się zmniejsza jednak dzieje się to kosztem większej fragmentacji pliku.

michal.uszynski proszę nadać tematowi konkretną nazwę.