Mała przepustowość USB 2.0

Wiec tak : Porty USB z komputera mi sie spalily wiec kupilem Kontroler USB 2.0 mam do niego podlaczony modem Orange Freedom oraz myszke lecz niestety szybkosc internetu dochodzi do max 7kb\s a na pierwotnych portach chodzilo normalnie (mam neta 1mb)… Da sie jakos zwiekszyc przepustowosc czy jestem skazany na wolny internet ;( ?

Czy zainstalowałeś najnowszy service pack do systemu oraz wszystkie sterowniki?

Sterowniki do USb tak a service pack do systemu nie… mam Windows Xp service pack 2 jesli o to chodzi :wink:

Spróbuj pożyczyć myszkę od kolegi na złącze PS/2 , pozbyć się wszelkich urządzeń zgodnych z USB 1.0/1.1 i zobacz czy net ruszy szybciej. Pamiętaj o prawidłowej instalacji pakietu Orange (najpierw sterowniki, potem modem). W razie czego możesz użyć “cleansuite” z płyty instalacyjnej Orange i zainstalować na nowo.

aha :wink: A jak sprawdzic które urzadzenia pracuja zgodnie z USB 1.0/1.1 :slight_smile: Sorry ale slabo sie znam na kompach :frowning:

A i czy mozliwe ze USB 2.0 nie dziala jak powinno przez stara plyte glowna (ma dobre 5lat ) ?

Kupiłeś oddzielny kontroler i on nie ma nic do USB na płycie. Urządzenia typu webcam, mysz, klawiatura często są na Usb 1.1, po porstu zostaw tylko modem na kontrolerze i spróbuj ponownie.

Zostawilem na USB tylko Modem lecz niestety internet chodzi jak chodzil :frowning: Czyli praktycznie nie chodzi :cry: na opakowanie od kontrolera pisze ze transmisja danych 480mbps a ja mam 7 :SS Wiec chyba cos nie jest dobrze ;/

Spróbuj przeinstalować Pakiet Orange. Jeśli będziesz miał problem zadzwoń na infolinię techniczną.