Mała zmiana sprzętu

Witam,

mam 2 kompy, jeden staroć i jeden nowy na gwiazdkę, ale ten nowy niestety jest nie taki jak bym go chciał.

Ten nowy to:

Pentium D 830OEM

Geforce 6700XL na PCI express x16

Seagate 3250823AS 7200 8 Mb bufor + HDDrive2Go 250GB

Płyta Główna MSI MS-7204 OEM

Płyta główna jest sprzedawana tylko w niemczech, więc ją opisze

Porty Optyczne IN-OUT Karta Muzyki 7.1 creativa 4x USB 2.0 1X FireWIre

Scart, S-Video wbudowana karta sieciowa 10/100. Sprzedaje teżtuner TV i obudowę. W obudowie zostawiam, także Taki Panel Connect XL 2x USB 2.0 1x Firewire S-video Czytnik kart do aparatów MD|SD|MMC|SM|XD|CF

W tym panelu jest też AUX IN, i druga karta muzyczna także zintegrowana na głośnik i mikrofon.

Ten stary:

Pentium 4 2.66Ghz

Seagate Barracuda 40 GB

Geforce 2 220

Karta muzyczna zintegrowana, zasilacz 350 W i obudowa Codegenu ://.

Nagrywarka DVD sony i drugi napęd DVD.

Napewno sprzedaję starocia i niektóre części z nowego ale to już niżej. Mogę dołożyć maks. 650 zł.

Opcja 1

Sprzedaję 2 dyski twarde, obudowę, płytę główną i proca. Kupuję wybraną przez was najlepszą płytę główną i proc z

stąd i z komputer tronika procki AMD X2 możliwie jak najlepszy,

i jakąs dobrą płytę główną znanej firmy na s939 i 8GB DDRII ram 533. Obudowę najlepiej chitefa (czy jakoś tak) Karta Grafiki na PCI-e Express x16 z wbudowaną kartąmuzyki najlepiej na 5.1 albo wyżej.

Inne nie przychodząmi do głowy ale chętnie usłyszę waszę propozycję. Z góry dzięki.

a gdzie druga?? :twisted: :twisted:

Sorka ale mógłbys opisac ten problem jakos bardziej zrozumiale bo z tego co ja sie doczytałem to np.

:??: a nie poprosiles o wybranie nowego:PP

:wink: :wink: Napisz bardziej zrzumiale to Ci pomozemy:) co chcesz sprzedac co chcesz kupic… jakie czesci Cie interesuja :? :?

Opcji 2 nie ma niestety. A o wybranie dysku też proszę 400GB najlepiej. Sprzedaję starego kompa płye główną procka i chłodzenie do procka i obudowę, a was proszę o wybranie płyty głównej i procka i dysku twardego. O obudowie napisałem już powyżej.

Płyta główna, którą sprzedaję

I pbudowa

Z góry dzięki.

Złączono Posta : 05.04.2006 (Sro) 14:32

Już napisałem, że PCI-express x16 a kase wezme za sprzedaż płyty głównej MSI MS-7204 o której napisałem w pierwszym poscie i obudowę którą też napisałem w pierwszym posicie i proc Pentium D 830 też w pierwszym poscie a do tego stary komp którego opis też jest w pierwszym poscie :stuck_out_tongue: Mogę do tego dołożyć 500 zł ale mam nadzieję, że wystarczy to co napisałem. A was proszę o wybór dobrej płyty głównej pod s939 i procka możliwie jak najlepszego athlona 64 albo X2 i dysk twardy 300-400Giga. A kese wezme za sprzedaż starych części i starego kompa, ale mogę jeszcze dołożyć 500zł. Proszę o uzasadnioną odpowiedz i z góry dzięki. Aha na tym nowym zestawie muszą chodzić nowsze gry pod względem procka i proc musi być 64 bitowy.

Na Twoim miejscu czekałbym na AM2 do czerwca. Ceny mają być porównywalne z s. 939. A jeśli wbrew zapowiedzią okaża sie wyższe to s. 939 spadnie :slight_smile: Wydajność napewno wzrosńie.

A teraz co byście polecali i czy mi wystarczy kasy po tych"operacjach" na AM2??

Złączono Posta : 05.04.2006 (Sro) 17:28

Aha moja pamięć ram to DDR II 533.

Co do tego nie chce, żebyście mnie zrozumieli, chodzi o to, że jak sprzedam stare części to czy mi nanowe wystarczy. I co byście mi teraz polecali a co jak wyjdzie AM2?

Zalezy za ile sprzedasz części. A co jak bedzie AM2… hm… poczkejamy do czerwca bo ceny napewno ulegną zmianie.

Eee Takie rzeczy to tylko w erze. W sumie lepiej powiedz dokładnie ile masz tej kasy bo kupujesz bude+mobo+pamięci+grafę+cpu

Imo DFI+2GB Gskill+AMD X2+buda chiefteca+7900GT