Małe pytanie o założenie internetu

Mam taki mały problem posiadam internet w sferii , ale akurat kończy mi się umowa i nie mam zamiaru jej przedłużać.

I mam taką sytuację że mam telefon domowy w tp tylko że radiowy , ale są tez przeciągnięte linie ( kiedyś był podłączony telefon po kablach ).

Czy jak bym chciał założyć neostrade tyle że przez kable to będę musiał płacić te 36 zł a utrzymanie lini.

Albo czy istnieje jakiś internet na terenie Wołomina który ma prędkość 1 mb/s albo 512 kb/s do 70 zł

Puzon93 , oj tego Ci nie powiem, najlepiej przejść sie do TP lub Orange… Oni powinni wiedzieć…

“czy istnieje jakiś internet na terenie Wołomina który ma prędkość 1 mb/s albo 512 kb/s”

  • Jak jest tam zasięg sieci HSDPA, to będziesz miał za 60 zł, ale limit może się skończyć szybko.

Ja radzę spytać się na forum Wołomina - tam lepiej będą wiedzieć, jacy tam są lokalni providerzy. Napisz co tam jest dostępne.

Jak zapyta na takim forum to zapewne mu podadzą jakiegoś dostawcę radiowego internetu i omamią go, że dadzą mu łącze 1mb, a tak naprawdę będzie miał 200kb i super wielki ping w grach. :smiley: Radiowy internet to taki s##t, że szok. :evil:

I dlatego napisałem:

Tutaj poradzimy najlepiej co wybrać ale musisz wiedzieć co masz do wyboru.

W dniu 27.06.2008 , o godzinie 22:18 został dopisany post przez HarryPotter

I dlatego napisałem:

Tutaj poradzimy najlepiej co wybrać ale musisz wiedzieć co masz do wyboru.

swoją drogą nei każda radiówka jest taka zła - ja mam taką do 80 kb/s :slight_smile: i rzeczywiście upload jest mniej więcej na takim poziomie, ale down mam ok 512k - 1M.